Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért vagyok gátlásos a szép...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok gátlásos a szép lányoknál, az átlag alattinál meg nem? 18/f

Figyelt kérdés
Sziasztok, még nem volt barátnőm, szépekkel próbálkoztam de a gátlásosságom miatt nem jött össze, de az az érdekes hogy amikor igénytelenebb csúnya lányokkal kell beszélnem akkor minden olyan simán megy, az egyik belém is habarodott pár beszélgetés meg 1-2 találka után. Mivel igénytelen volt és nem jött be nekem a személyisége se annyira ezért nem kellett nekem, mert én ápoltnak és ettől igényesebbnek tartom magam, mégis amikor odakerülök hogy egy szép csajjal dumáljak egy idő után oldódik a gátlásom és utána már jobb, de az elején meg sajnos valamennyire utána is le vagyok fagyva. Ez mitől van? Szokták mondani nekem hogy jól néznek ki, meg tudom azt is hogy a szebbek ugyanolyan lányok belülről mint az átlag alatti, mégsem segítettek eddig ezek a gondolatok sem. Mit csináljak vagy mit kéne csinálnom hogy felszabadultabb legyek? Eddig ilyen téren senkitől nem kaptam tanácsot, akiknek mondtam ezeket mindig azt mondták hogy azért van mert szűz vagyok meg töketlen, de tanácsot nem kaptam, csak mindig felvágtak nekem hogy nekik már 13-14 évesen megvolt jó pár csaj. Mit csináljak? Szebb lányokkal miért nem tudok ugyanúgy beszélni mint a csúnyákkal? Megpróbáltam intelligensen összeszedni hogy mi a problémám, szépen kérek mindenkit hogy emiatt ne oltogasson, akárkinek beszéltem eddig erről már elégszer kioltottak, abból már nem kérek. Tudom hogy kicsit hosszú, de tanácsért fordultam ide, hátha tudok ezen változtatni.

2019. jan. 2. 12:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Félénkseg? Önbizalom hiány?
2019. jan. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Önbizalom hiány az van, mert egész életemben úgy neveltek hogy főleg kiskoromban semmit nem engedtek meg , mindenki lenézett. De 1-2 éve már kipróbáltam sokféle munkát, külsőmön is nagyon sokat dolgoztam, olvasok, művelődök, jegyeim se rosszak, tovább szeretnék tanulni, szóval változni akarok, folyamatosan próbálok fejlődni, egyedül erre a problémámra nem találtam még megoldást.
2019. jan. 2. 13:00
 3/8 A kérdező kommentje:
Nem volt rossz a gyerekkorom, mindig meg volt mindenem, nagyon sok jó pillanatom volt, de vagy genetikailag vagyok t*ketlen, vagy a nevelésemet b*szták el szüleim mert mindig pátyolgattak, sokszor úgy kezeltek mint egy életképtelen balféket, ilyen hangnemben is beszéltek velem ők is meg mai napig is más velem egykorú
2019. jan. 2. 13:04
 4/8 anonim ***** válasza:
70%
Az átlag alattiak laza prédák, a szép lányok meg kihívások számodra, nem érzed magad egyenrangúnak velük szemben. Ezen csak te magad tudsz változtatni, növeld az önbizalmad.
2019. jan. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Adok egy tanácsot. Itt soha nem az a lényeg, hogy mit gondolsz magadról. Senki nincs teljesen megelégedve magával, mindig jobbak akarunk lenni. A lényeg ebben az esetben a látszat. Annak van önbizalma, aki úgy viselkedik, mintha lenne. Persze nem valójában, csak a köztudat szerint. Egy lányt elbűvölsz, ha magabiztosan állsz ki, ez biztos. Nagyon fontos, hogy a férfi tudja, mit akar. Voszont úgy látom, azzal is lehet gond, hogy megfelelési kényszered van. Ez bizony csúnya dolog, de megtanulhatod kizárni a kudarc gondolatát, miközben teljesíteni kell, és semmi mást nem csinálni, csak koncentrálni, hogy megtedd vagy mondd, amiben igazából semmi nehézség nincs. Valamint zavarba jössz egy szép lány mosolyától, tekintetétől, ezt nem kell leplezni, biztos sok lány cukinak is tartott már emiatt. :)
2019. jan. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Cukiság nem jön be a lányoknak... 2#es: Király, de hogy tudnám növelni az önbizalmamat? Miket vagy mit csináljak?
2019. jan. 2. 13:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Változtass a külsődön, vagy fogadd el magad, ők is ugyanolyan emberek, mint te, semmivel sem különbek. Merj nyugodtan próbálkozni bárkinél és ha elutasítanak, ne fordulj magadba.
2019. jan. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Önbizalmad akkor lesz, ha jól érzed magad a bőrödben. Tűzz ki kisebb célokat magad elé, érd el őket és ha ezeket eléred, akkor elégeddséget érzel, ami által sokkal jobban érzed magad.

Pl sportban tűzz ki egy célt, amit nehéz munkával érsz el és egyre csak növeldd.

Külsőd is úgy alakítsd ki, hogy meg legyél vele maximálisan elégedve.

Aztán ha egy szép lány elé kerülsz gyorsan fejbe játszd le magadban, hogy igenis most elbeszélgetsz vele, mint két átlag ember.


Youtube-on vannak önbizalomfejlesztős videók. Nézz szét.

2019. jan. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!