Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti hogyan viszonyultok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogyan viszonyultok egy 14 év körüli átlag magasságú (175-180cm) 70 kg-os sportos udvarias humoros ha kell komoly, nem csúnya de nem is szép megértő beszédes fiúhoz?

Figyelt kérdés
2017. jún. 23. 01:29
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
184 centi+ egy èv ahhoz? (Bocs hogy ide írtam csak kiváncsi vagyok)
2017. jún. 23. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hol vannak a negatív tulajdonságok?
2017. jún. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%

Gratulálok, leírtad a 14 év körüli fiúk 90%-át...Tényleg, ezek a tulajdonságok a többségnél megvannak.

Attól függ, hogy van-e közös érdeklődési kör, hasonló múlt, hasonló gondolkodásmód/mentalitás.

2017. jún. 23. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A negatívak: gyakran lesz ideges mert rengeteg elfolytott agresszióval rendelkezeik amik az évek során gyüjtött össze bizonyos emberek miatt, van mikor hangosan beszél ès az iskolában nem fejt ki egyes érzelmeket mint például a szomorúság, fájdalom és a többi negatív érzelem de ezeken mind próbál javítani
2017. jún. 24. 01:27
 5/6 anonim válasza:
Én szertem a sportos fiúkat😊 Én is sportolok szóval ezért
2017. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 sm's girl válasza:
Túl fiatal vagy még..
2017. aug. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!