Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Félek a csóktól, mit tegyek?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a csóktól, mit tegyek? (többi lent! )

Figyelt kérdés
A párom már szeretne csókolózni. Ez lesz az első csókom életemben. Azt mondta, hogy ne hagyjam csukva a szám, és, hogy lehet, hogy váratlanul fog megcsókolni. De én félek ettől, a csókolózástól, pedig Őt nagyon szeretem. Azt mondta, hogy nem kell semmitől se félnem, ő már csókolózott. Mit csináljak, félek, tudnátok mondani tippeket!?

2019. jan. 4. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%

Erre nincsen gyógyszer, vagy valami, amit csinálsz, és már nem is félsz tőle. Enyhíteni lehet, leginkább alkohollal, de ezt nem ajánlom.

Ezt magadban kéne rendet tenned, hogy ugye szereted, együtt vagytok. Valahogyan megkéne magaddal beszélni, hogy nem lesz semmi baj, sőt, kifejezetten jó lesz.

Kit érdekel ha benazol?

2019. jan. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Félek, hogy őt igenis érdekli, vagy valami... :(

Hiszen én még soha sem csókolóztam. És azt szeretném, hogy jó legyen, hiszen ez mégis csak az első lesz....

2019. jan. 4. 20:14
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet először beszelned kéne vele erről.
2019. jan. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele.
2019. jan. 4. 20:17
 5/14 anonim ***** válasza:
55%
Akkor még min idegeskedsz, mitől félsz? Nem teljesen ertem xdd
2019. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Én se tudom. :( Nem tudom, hogy hogyan kell csókolózni. És a kezemet addig hova rakjam?
2019. jan. 4. 20:27
 7/14 anonim ***** válasza:
24%
Ekkora bal faszt a világon nincsen, mint amilyen te vagy! XD Szegény partnered még csak nem is sejti micsoda mellé fogás vagy neki!
2019. jan. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
33%
De most fiú, vagy lány vagy? Mert lánytól ez még cuki, aranyos. Na de fiútól... Ez elég gáz
2019. jan. 4. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
71%

Nen értem, hogy lehet valaki egy pár anélkül, hogy nem csókolott volna. Ezek ösztönös vágyak, cselekedetek...vonzódás kérdése.

Egyébként, ha ennyire rezelsz tőle, akkor tényleg dobjál be egy kis piát de csak nagyon picit, attól ellazulsz, gátlásaid is feloldódnak.

2019. jan. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem kell félni:) a fiúd szeret téged, tudja, hogy ez lesz az első csókod, szóval hidd el, nem fog atomfizikusi teljesítményt várni, tisztában van vele, hogy valószínűleg nem leszel szuper ügyes. De az első csóknál szinte senki sem az és ez természetes 😊 Én kb a harmadik-negyedik alkalommal jöttem bele, holott az én partnerem is tapasztalt volt.

Mindent meg kell tanulni egyszer :D

2019. jan. 4. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!