Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak nek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak nek?

Figyelt kérdés

3napja megismerkedtem egy fiúval, de ő afféle menők közé tartozik én meg nem,mindig zavart, hogy egyeltalán rámnéznek, ő meg randira hívott, amire nemet mondtam, de most meg hívogat hogy adjak neki esélyt de félek, én nem vagyok se szép se menő, szóval lehet csak szórakozik.

Nem tudom mit mondjak neki, szerintetek?

Egy suliba járunk .16L. 17F


2019. jan. 5. 05:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyi az nem jelent semmit, hogy nem a "menő" körbe tarzozol, illetve te nem találod szépnek magad. Attól más még találhat.

Szerintem egy neki egy esélyt. Most mit veszíthetsz. Ha csak szórakozik, akkor rosszul esik, de szerintem túlteszed magad rajta. De ha komolyan érdekled, még vmi jó is kisülhet az egészből.

Mond, hogy rendben adsz neki egy esélyt, ha már nem adta fel!

Ne szalaszd el a lehetőséget.


Persze mindezt csak akkor, ha ő tetszik neked. Mert ez számít !!!!

2019. jan. 5. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Tetszik persze, csak ő nagyon másabb mint én nem tudom ,az előző barátnője szinte modellnek állhatna, aminek én nyomába se érhetek, meg a barátai is olyan mások.. Nem tudom miért erölködik ennyire azelőtt még csak csak nem is beszéltünk
2019. jan. 5. 07:46
 3/3 anonim ***** válasza:
2. Hát lehet, hogy pont azért tetszel neki, mert nem olyan vagy, mint az előző barátnője, nem olyan mint a barátai, haverjai. És vmi másra vágyik.
2019. jan. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!