Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit mondjak anyunak, hová megyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit mondjak anyunak, hová megyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy elhívott egy srác sétálni, aminek nagyon örülök mert nekem nagyon tetszik. Egyetlen probléma van, hogy anyunak úgy érzem nem mondhatom el. Nyáron például találkoztam barátnőimmel a városba, és mielőtt elmentem, ezt mondta: de nem ám fiúval találkozol! Én meg csak lestem... Az a baj, már nyár óta mindig ezt mondja, ha valahová megyek, sőt, már azt is kitalálta, hogy cigizek, pedig még a szagától is rosszul vagyok. Múltkor mikor szintén mentem egyik barátnőmmel városba, miután hazajöttem, mondtam neki: "anya nézd, csináltunk egy csomó képet!" És miközben kerestem a képeket a telefonomon, akkor elkezdte szagolni a hajamat, erre én: igen, tegnap mostam hajat.. Vagy mit szagolsz? Erre ő: csak hogy nem-e cigiztél. Szerintem ez már kicsit beteges, oké, hogy félt, na de mégis... Ráadásul múltkor megint előhozta ezt a témát, hogy ne fiúzzak még, meg ilyenek, aztán ezt mondtam neki: és mit szólnál, ha lenne barátom? Erre ő: hát nem örülnék... Szóval ha eleve ilyeneket mond, csak azt éri el, hogy még inkább nem fogom elmondani neki ezt a randit, meg úgy fiúkkal kapcsolatban semmit sem.😶 Mit tegyek? Én őszinte szeretnék lenni, egyrészt mert nem akarom átverni, másrészt pedig simán meglát valaki, és elmondja anyunak, na hát nekem akkor annyi. Segítsetek kérlek!🙏

2018. nov. 11. 10:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Könnyen szerezhetsz alibit magadnak, pl valamelyik barátnőd biztos segít. Viszont ha lebuksz akkor vége a dalnak, anyukád joggal lesz bizalmatlan és tuti nem fog elengedni egy darabig... Legyél őszinte. Mondd el neki, hogy fiúval találkoznál és azt is hova mennétek. Lehet, hogy nemet mond, de hosszútávon szerencsésebb ha őszinte vagy.
2018. nov. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igen, szerintem is szerencsésebb, de nem akarom lemondani csak anyu miatt... 😞😔
2018. nov. 11. 10:50
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, ha most az elején elkezdesz kamuzni akkor szerinted milyen reakciót váltasz ki? Így se bízik benned, így se akarja, hogy fiúzz. Mondd, hogy jön egy osztálytársad, lemész sétálni és kész. Minél jobban bonyolítod annál rosszabbul jössz ki belőle.
2018. nov. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Persze, én is őszinte szeretnék lenni, és olyan jó lenne, ha megértené. 😕
2018. nov. 11. 10:56
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Először is sok sikert a fiúhoz!😄


Szerintem mondd meg anyukádnak az igazat, tényleg nem kell túlbonyolítani. (Mintahogy valaki már említette előttem)

Ha anyukád nem-et mondd akkor mondd neki hogy neked ez fontos lenne és nem akartál hazudni arról hogy kivel,mikor,hova mész, mert szeretnéd azt a bizalmat megtartani ami egy jó családi viszonyhoz kell. Aztán azt is mondhatod hogy nem érted miért ilyen bizalmatlan feléd amikor nem volt oka csalódni benned bizalom téren. (Ha nem volt oka)

Az a lényeg hogy ezeket totál normál hangon mondd, kicsit szomorkásan, mert ha nem a megfelelő hangon mondod akkor csak vita lesz belőle és akkor tuti nem engednek. Ha viszont szépen mondod akkor anyukád lehet hogy megenyhül és elenged.


Egyébként hány éves vagy? :)

2018. nov. 11. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Jó lenne tudni, hogy 12 vagy 17 éves vagy. Ha 12 vagy akkor megértem anyud "aggódását", ha 17 akkor nem.

És akkor mi van, ha meglátnak miközben BESZÉLGETSZ egy fiúval?? Csak a csajokkal beszélgethetsz? Nem értem az ilyen anyukákat...

A cigizésbe nem szeretnék bővebben belemenni, de ez a fajta viselkedés, amit anyud csinál, hogy szagolgatja a hajad meg ilyenek, egyáltalán nem bízik benned, és nagyon úgy tűnik, hogy "nem a legjobb a viszonyotok". Írhatsz privit is, ha szeretnél, megpróbálok segíteni amiben tudok. 18/L

2018. nov. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Meg tudlak erteni mondjuk az en anyum nem olyan szigoruan mondjanezeket hanem inkabn ilyen kicsit vicceskedvr talan de kozben komolyan is gondolja.A legtobb nagyon kellemetlen hozzaszolas (pl egyszer elmentem osztalytarsaimmal a varosba es ottaludtunk mindannyian az egyikuknel errefel megkaptam hogy nem meno 16 evesen teherbe esni) es ezek miatt en se nagyon beszelgetek anyaval errol a temarol de ha most meg nem is mondod el mondjuk elso ket randinal hogy hova is mesz utana ha ugy erzed ebbol lehet valami akkor erdemes leulni es elmondani hogy igen anya tudom hogy nem orulsz neki de ugy erzem hogy eleg eretten tudom kezelni es remelem tamogatsz majd stb..


16/l

2018. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó: néha talán nekem is viccel, de nem tudom... Elég fura. És együtt érzek veled! ❤
2018. nov. 11. 15:35
 9/10 A kérdező kommentje:
És hát amit mondott, hogy nem divat... Hááát nem tudom te hogy vagy vele, de én nagyon kiakadtam volna.😅
2018. nov. 11. 15:38
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nyáron én is hasonló helyzetben voltam... elkezdtem randizni egy sráccal, de nem mertem anyunak megmondani, mert Tinderen ismertem meg, és úgy gondoltam hogy ha anyu megtudná hogy a netről ismerem, akkor annál inkább nem engedne el...

Így én azt mondtam hogy egy barátnőmmel találkozok... nem gyanított semmit, nem telefonált... egy hét múlva megint találkoztam a sráccal, megint azt mondtam hogy a barátnőmmel leszek... ekkor már valami miatt felhívott anyu :D kicsit ciki volt, de nem volt belőle gáz...

Aztán a második randi végén kijelentettük a sráccal hogy járunk :)

Pár nap múlva már elmondtam anyunak hogy van barátom.

Meg voltam lepődve, mert anyu nagyon örült, tök lelkes volt, kifaggatott, mindent tudni akart a barátomról :)

Az se nagyon zavarta hogy az interneten ismertem meg...bár a mai napig emlegeti, hogy becsaptam az első két randival :D


Szóval nekem a titkolózós résszel se volt gáz a helyzet, de azt el kell hogy mondjam, hogy nagyon nehéz egy ilyet titkolni! Sokkal jobb érzés, ha “nyíltan” vagy szerelmes és ezt mások is tudják :)


Na sok sikert neked, bármelyik utat is választod! Ha gondolod írhatsz privátban, beszélgethetünk erről :)


19L

2018. nov. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!