Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen olcsó, hangulatos...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Imjustcurious kérdése:

Milyen olcsó, hangulatos helyeket tudnátok ajánlani Budapesten, ahol érdemes lenne az első évfordulónkat megünnepelni?

Figyelt kérdés

Kajáldàkra gondolok, vagy esetleg valami jó program lehetőségre


(Mellesleg 16 évesek vagyunk)


2019. jan. 7. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok pesti, de tuti van ott annyi gyorskajálda, hogy a bőség zavarában nem tudsz választani. Itt a falun van egy kocsma oszt csókolom.
2019. jan. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát nekem az is hangulatos lenne, ha a Bazilikával szemben ülném egy szelet pizzával a kezemben. :-) (Pizzame)

Itt vannak tippek;

[link]

Nem tipikus romantikus étterem, de ha szeretitek a texmex kaját, akkor hangulatos hely (én az alkotás utcait ismerem) [link]

2019. jan. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!