Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha csúnya vagyok, érdemes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csúnya vagyok, érdemes regisztrálnom társkeresőre?

Figyelt kérdés
Még sosem volt kapcsolatom. Nincs ideálom, szimplán keresek egy csávót, aki épp annyira fura, mint én. Lehet esélyem?
2018. dec. 31. 18:05
 1/9 anonim válasza:

Ha meg sem próbálod, sosem tudod meg!

Mit veszíthetsz?


Amúgy a Fosbúk csoportokat próbáltad? Ja, és 18 alatt tilos a netes társkeresőzés!

2018. dec. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Nem is tudtam, hogy 18 alatt nem lehet. Főleg, mert rengeteg osztálytársam tinderen, meg hasonló helyeken szerzett párt.

Bár, igaz, nekem sincs messze már a 18.

2018. dec. 31. 18:23
 3/9 Drazicc ***** válasza:
15%
Attól függ, hogy van e benned szép, pl vagy a cicid nagy vagy a segged jó, valami kell ,hogy legyen amiért valaki eltöltene veled egy éjszakát. Kapcsolatba meg ez nem elég mert akkor kell mellé még pár jó tulajdonság, pl napi kétszer leszivattyúzni az uradat, egyébként hogyérted hogy csúnya vagy? Csenevész, vagy malacabb?
2018. dec. 31. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy akkor igen.
2018. dec. 31. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vannak ismerkedő oldalak ahol 14 év kortól lehet regizni. Szerintem ott próbáld a korodbeliekkel.
2018. dec. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Biztos!

Én is olyanokat kersek aki hasonlóan fura mint én :)

2018. dec. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem itt is írtak neked páran, de nagyon vigyázz velük. Itt is elég alja férfiakba lehet belefutni, facebookos társkereső csoportokban meg főleg (saját tapasztalat mind a kettő) tinderre sem azért mennek az emberek, hogy életük társát megtalálják. Lehet, hogy egyéjszakás kaland lesz belőle, de több nem nagyon. Sajnos eddigi tapasztalataim szerint csak a való életben van esély, akár fiú vagy akár lány.

18L

2018. dec. 31. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én anno facebookos társkereső csoportokba csak röhögni mentem :D

Komolyan, az átlag IQ szint kb. 20, és olyan szövegek voltak, mint: "Hölgyek jelentkezését várom 20-25 éves korig; Jenő 45 éves"

Meg ilyenek :D

Kicsit off volt, de akkor itt a tanácsom; A társkeresőket hanyagold. Nem haszontalan cuccok, de nem a te korosztályodnak készültek. A facebookos ismerkedős csoportokat szintén ignoráld. Keress olyan közösségeket akár facebookon, akár játékokban(mmorpg), ami egyezik az érdeklődési köröddel.

Pl.:Én brawlhlallázok és benne vagyok egy nemzetközi facebookos csoportban. Ott pl. ráírhatok valakire, hogy "Hello, do u wanna play with me? ;P" (nyilván nem ilyen szöveggel) és játszunk :D

2018. dec. 31. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Hát öszintén a netes társkeresőre nem csak a szépek járhatnak fel de szerintem egy rohadt nagy baromság a társkereső többnyire ritka ha normális embert találsz. Tudom hogy nehéz dolog de ki kell mozdulni a komfort zónádból.
2019. jan. 2. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!