Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mi lehet a háttérbe?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a háttérbe?

Figyelt kérdés
Van egy 17éves lány akivel hosszú idő óta szimpatizáltunk szóval a közös vonzalom kialakult szépen, fel is vettük egymással a kapcsolatot facebookon. 1hét beszélgetés után találkozót szerveztünk meg de a találkozó előtt egy programon is részt vettünk ahova a barátnőjét is elhozta. Az 1.időpontban a program elmaradt és a barátnője nem tudott a mi randink előtt vele lenni a program közbe ezért lenondta a randit valami gyenge indokkal, és rá 1hétre ugyanezt megszerveztük és jól is sikerült a randink a program után mivel a randira már nem jött tovább a bnője. Mostmár lassan 4hete beszélünk facebookon ami szerintem megöli a kapcsolatunkat, és megint egy barátnőjével akar jönni állítólag a legjobbal, de én nem értem az egészet hogy miért kell nindig jöjjenek ezek a barátnők... A lány nagyon szép aranyos visszahúzódó személyiség, és nem volt még kapcsolata. Én 20éves vagyok. Kiderült hogy a szülei se tudnak még rólam ezért úgy ne is beszéljek vele ha ktt vannak. Lehet hogy a barátnőjivel való találkozással rejteget engem a szülei elől vagy esetleg nem akar már velem találkozni személyesen? Én nem tudom mit gondoljak..

2019. jan. 22. 07:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Hali. Mond meg neki hogy tetszik neked,bókolj neki sokat. Hívd el vacsizni,romantikusabb helyekre,és mond neki hogy kettesben akarsz vele ismerkedni. 17éves..a szülei is megértik ezt szerintem..de valószínű hogy veled akar lenni csak a barátnők mögé bújuk. Hajrá!
2019. jan. 22. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán nagyon fél.
2019. jan. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Énis gondoltam erre, csak annyira fél tőlem valamiért, hogy nem neki hírtelen egyik találkozó se jó.. Nem tudok mit csinálni, hogy ne féljen tőlem. Bókolni szoktam, meg könnyen se akarom adni magam azért.

Szerintetek, hogy rángassam ki a házából ha ennyire félős? Facebookon napi szinten jót beszélgetünk de ez romlásba viszi a kapcsolatunk.

2019. jan. 23. 07:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha szamomra idegen személlyel mennek randira (ne sértődj be, csak ha nem ismernelek úgy mint egy barátot akibe megbizok) akkor én is vinnem a barátnőm a 3. Randiig.

De amúgy ne gondolj bele sokat, a

2019. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

* a barátnők véleményét kérdezi meg gondolom

És ha már a legjobb barátnőjét vinne el akkor ez azt jelenti h bejossz neki

2019. jan. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!