Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Életképtelen vagyok vagy...

Életképtelen vagyok vagy tényleg depresszió van a háttérbe?

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmibe se fektetek energiát,semmi sem érdekel. Túlzottan zárkózott vagyok,ki se megyek a lakásból,vannak olyan időszakok amikor elhanyagolom saját magamat és csak létezem de nem élek. Miért vagyok ennyire életképtelen,lúzer,önállótlan,döntésképtelen ember? Magam sem tudom miért lettem ilyen. Hogyan tudnám összeszedni magamat? 17/f
2018. dec. 31. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Piszok fiatal vagy és éretlen élet tapasztalata terén, kár rágódni ilyeneken, kell egy jó szakma vagy munkahely ahol barátok vesznek körül és el tudsz lenni, marhulni.

Nekem van célom mindég mint az agár kutyáknak a csali az orruk előtt, és hajtok rá, mindég van vmi amit kitűzök, ne légy negatív mert abba csak belesüllyedsz.


De hogy feldobjam a napod hallgass zenét!

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__9673989-mel..

2018. dec. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem Vagy egyedül 😔
2018. dec. 31. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%
Találj megoldást vagy úgy végzed mint én, pár év nagyon gyorsan elrepül, én 25 évesen ugyan ott vagyok még mindig.
2019. jan. 1. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia. Az előbb is leírtam pont ugyan ezt.

Kezdj el egy komolyabb témával foglalkozni ami leköt. Ásd bele magad, rugaszkodj el egy kicsit a földtől, az a lényeg hogy érezd hogy te most valami fontosat csinálsz/ olyat amitől jobb életed lehet.

Én is így vagyok ezzel.

Tudatos álmodás.

Sok sikert ❤.


Most ha ide írom az életkorom az lesz hogy ,,jaj hát mit is tudsz te még az életről hiszen még szinte oviba jársz"

De azért mégis... (és van okom a depresszióra, és nem ,,divatdepi" mint a korosztályom. ÉS NEM EGY HÜLYE PL FIÚ MIATT VAGY ILYESMI)

13/L

2019. jan. 4. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!