Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mikor és mit irjak neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor és mit irjak neki?

Figyelt kérdés
Randiztam tegnap egy lánnyal, akivel előtte már egy társaságba voltunk csak valamiért nem volt semmi. Na de tegnap elmentunk kajalni, utana kavezni, illetve setalni. Szerintetek mikor es mit irjak neki?
2019. jan. 22. 09:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Szex közbe majd a csípőd is mi mozgassuk??


Te tudod milyen viszonyba voltatok, te tudod miről szoktatok beszélni. Én lehet utána is rá írtam volna, van aki megvárta volna, hogy a lány írjon. Ha veled akar összejönni akkor magadat add, ne mások véleményére halgass. Nem velünk fog járni, hanem veled.

Teljesen mindegy mikor írsz rá. Ha nem vagy neki szimpi akkor ha 2 nap után is írsz, ugyan úgy fog reagálni, mintha azonnal írtál volna neki.

2019. jan. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szerintem meg a randi napján írnod kellet volna neki hogy jól ereztem magam veled stb.. Hogy a beszelgetest amit ott abba hagytatok otthon tudjatok folytatni. A helyedben én minnel hamarabb fel vennem vele a kapcsolatot! Minek várni? Egyszer élünk. Sok szerencset!
2019. jan. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!