Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Milyen helyeken lehet találkoz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen helyeken lehet találkozni, ahol van ok arra, hogy hozzáérjünk a partnerünkhöz?

Figyelt kérdés
Elsonek a mozira gondoltam... De szerintem az nagyon nagy bunkóság sötétben fogdosni a partnered. 😬 Ti milyen helyeken szoktatok randizni?

2019. jan. 30. 23:07
 1/7 anonim válasza:
Menjetek el egy vacsira utána meg sétáljatok egyett a parkba. Amugy a mozi nem bunkoság beültök egy romantikus dráma filmre és sötétben megfogod a kezét átkarolod. Tök romantikus hidd el.
2019. jan. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én személy szerint úgy vagyok vele, hogy az érintés is egyfajta kommunikáció.

Nem azt mondom hogy állandóan tapizd, de szerintem nem kell helyszínhez kötni, hogy néha hozzáérsz a karjához vagy a vállához, esetleg megfogod a kezét :)

21L

2019. jan. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hat, ez nagyban fugg attol h mijet akarod megfogni :D

Amugy kavezo, cukraszda, kiallitas.

2019. jan. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ezek nagyon sokat segítettek! :)
2019. jan. 30. 23:52
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tánc.
2019. jan. 31. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

5-ös: Igen, ez a legtutibb!

(nálunk most lesz a szalagavató)

2019. jan. 31. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem erre a legjobb a korcsolyázás :) megfoghatod a kezét miközben koriztok, nem lesz fura, mindenki ezt csinálja, ha nagyon fáztok megölelheted, hogy melegítsétek egymást, és vehettek fincsi teát is.
2019. febr. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!