Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit javasoltok? Hogyan ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit javasoltok? Hogyan ne fussak ki az ötletekből, témákból, ha szégyellős a csaj?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy a csaj elég szégyellős, halgatag és kissé zárkozott. Az önbizalma is elég kicsi tudomásom szerint, mert mikor azt írtam neki hogy mennyire szép, ő azt írta vissza hogy "ó, dehogy" vagy "nem igaz" vagy "van sok szebb lány", és nem pedig azt hogy "köszi" vagy "cuki vagy" meg ilyenek. Szeretnék találkozni vele, majd randira hívni ha úgy alakúl, csak nem tudom hogy mit tegyek hogy ne találjam magamat a "csend" közepén, hogy már ne tudjam miről beszéljek, mert ugye a csaj szégyellős... Kicsit ciki a helyzet mert pár éve a csaj belém volt esve, sokat írogatott nekem, de akkor nem érdekelt és lepasszoltam magamról(nem bunkó módra, hanem szépen elmagyaráztam neki hogy én most a tanúlásra kell koncentráljak meg blah blah blah... ) Biztos akkor megbántottam kissé, de bocsánatot kértem és nem könnyen, de idővel és most látszólag megbocsátott. Kb. a tavaj tavaszától beszélek vele chat-en és nekem úgy esett le hogy még mindig szeret. Kicsit furának tűnt neki hogy újra "felkerestem" , miután lepasszoltam, de már a tudtára adtam hogy szeretem. A tavasz óta sokszor próbáltam találkozni vele, de sosem ért rá vagy nem akart. Amikor talán picit erőltettem azt mondta hogy barárja van, de idővel azt is elmondta hogy nem komoly a kapcsolata, szóval nem tudom hogy ha arra célzozz hogy ne mondjak le róla mert hamarosan szabad a pály, vagy sem... A nyáron meg külföldön volt, szóval nem sikerűlt még vele találkozni. Az ősszel 2x is akart volna de akkor nem tudtam én... :/ Na de a lényegre térve a következő napokban tudnánk találkozni és ennek örülök is, csak félek hogy kifogyok az ötletekből, a beszédtémákból. Valszeg kint fogok vele találkozni és sétálunk egyet(falun lakom... -_- , pls ne trollkodjatok ezzel hogy menjünk az erdőbe baszni, meg ilyenek. Igen falun élek de ne gondoljátok hogy amolyan primitív módon, van benti wc, víz, gáz meg minden, szóval trollok kíméljetek ; egyedűli hátrány hogy nincs hova beűlni mint a városban egy vendégbőbe vagy bárba... :(). Kérlek segítsetek pár tippel , tanáccsal, hogy vezetni tudjam a párbeszédet, illetve ne fogyjak ki a témákból...

2019. febr. 1. 21:15
 1/3 anonim ***** válasza:

És esetleg a legközelebbi városba nem tudtok bemenni?

Én is féltem ettől amikor a barátommal mentem először randizni mert szégyenlős lány vagyok én is, de igazából az eleje picit nehéz persze de aztán jön a téma magától. Látsz valamit vagy elkezdesz mesélni mondjuk mit tervezel a nyarra meg tavaly milyen jó volt ez meg az, aztán ő is nyilvan hozzászól és jön az újabb téma. Ha olyan korban vagytok akkor ugye továbbtanulásról is bármit lehet. Bármirol beszelhettek mindenből jön majd újabb téma. Lehet egy lány szegyenlos félénk de egy kis idő után mi is megnyílunk ám.:)

2019. febr. 2. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket! Igazából már nem hiszem högy összejön valami mert ő sem tudja mit akar...
2019. febr. 5. 10:33
 3/3 anonim válasza:
menjetek a bokorba baszni
ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!