Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Valamit elso randin elrontottam?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valamit elso randin elrontottam?

Figyelt kérdés
Beszelgettem egy lannyal interneten (de eloben ismertuk meg egymast h oda mentem hozza) es talalkoztunk,neten nagyon ramenos volt,olyanokat irt h ha tokos vagyok csokoljam le stb.. na de eloben olyan csendes volt h 70%ban en beszeltem,de bevallotta h tetszek neki es folyamat egymas szemebe neztunk ami sztm jo jel es a vegen adtam egy puszit az arcára.. viszont ugy erzem valamit elrontottam szerintetek? Azota fb n is vissza huzódo.. a valaszokat elore is koszi! :D
2019. febr. 7. 09:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Valószínű egy kicsit elbatortalanodott

Hogy ez a te hibád e, sajna nem tudom elmondani. Ugyebár nem voltam ott sem a Facebook beszélgetésben, sem a randitokon, így nem láttam és hallottam, amit ti beszeltetek.

Bár szerintem inkább először csak inkább "nagy lánynak" akart tűnni, de a valóságban lehet hogy kicsit visszahuzodobb.

Ez egy kis időbe fog telni, hogy feloldjad

2019. febr. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igazad lehet, köszönöm a választ:)
2019. febr. 8. 00:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez nem jelent semmit. Én is olyan vagyok, hogy személyesen félénk, szerény, visszahúzódó, facebookon meg más, bátrabb, merészebb, leírok mindent, amit gondolok.


Azóta van valami fejlemény? :)

2019. febr. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Egyutt vagyunk! :D
2019. febr. 16. 00:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!