Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek első ott alvásnál...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek első ott alvásnál nem túl korai ez? 17/L

Figyelt kérdés
A barátomnal fogok aludni nemsokára, vagyis már nagyon tervezünk egy filmezős estét valamikor, és tudom hogy akkor nem fog megállni csóknál, hanem tovább fog menni, amit amúgy sokszor én is kívánok csak ez nem gyors egy kicsit? Vagy csak én reagálok ezt az egészet túl? Egyébként már lassan egy éve ismerjük egymást először csak barátok voltunk aztán most egy pár hónapja kavarunk és így nem tudom. Sose pettingeltem meg szűz is vagyok és így kicsit félek tőle. Szerintetek?

2019. febr. 28. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
89%
Ha te korainak érzed, akkor beszéld meg vele intelligens, érett módon. Hogyha meg nem érti meg, és nem várna rád, akkor meg talán nem is szeret/tisztel téged igazán. Szal, ha ti egymásnak vagytok teremtve, meg fogja érteni, hogy te még nem állsz/vagy készen.
2019. febr. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%
+1 az elsőnek.
2019. febr. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nyugodtan lehet ez az:)
2019. febr. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
1 év ? Hat simán mehet.
2019. febr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%
Az unokahúgomék 14 éves koruk óta kefélnek, s most 22 évesen is együtt vannak és imádják egymást. Nem ezen múlik, viszont ha nem akarod akkor ne tedd.
2019. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha korainak érzed és nem bízol magadban esetleg,akkor inkább ne aludj nála.
2019. febr. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
természetesen, hogy félsz, de előbb-utóbb el kell kezdeni csúnyán fogalmazva. eleinte mindenki izgul. nyilván ha te ezt korainak érzed adj magadnak időt. bár szerintem inkább téged az elvárás nyomaszt, hogy úgy érzed most márpedig valaminek kell történnie, mert muszáj megfelelned. beszéld meg vele, hogy te nyitott vagy mindenre de nem szeretnéd, hogy itt bármi nyomás legyen rajtad.
2019. febr. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre még sok lesz az aktus. Petting, nyalás , szopás, majd utána rá lehet térni a "témára". Fokozatosság!
2019. febr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
42%
Ennyi idős lányok általánoságban már több kobrát kaptak maguk alá mint a 30 éves nők. Tehát nem korai .
2019. febr. 28. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 ÉrettFfi ***** válasza:
100%
Érjétek be simogatással. Mindketten ellvezhettek attól is és boldogok lesztek.
2019. márc. 1. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!