Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyire gáz, hogy félek a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gáz, hogy félek a kapcsólattól?

Figyelt kérdés

Szóval eddig mindenkivel, akivel kezdett volna kicsit komolyabb lenni a dolog, mindig lefriendzoltam inkább mindenkit, még akkor is ha kicsit bejott.. (igazibol elég gáz szerintem, mert még normális csókig se jutottam el, csak szájrapusziig)

Most van egy srác, akivel nem szeretném elszúrni, csak félek, hogy pl ha meg akar majd csókolni reflexből elhajolok pl.. Vagy nem lennék jó barátnő egyáltalán..

És ő még nem tudja, hogy normálisan nem is volt barátom/ meg nem csókoloztam ( azt hiszi valószínűleg már igen)

16/l



2019. márc. 4. 18:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem gáz ha félsz egy kapcsolattól. Nem kötelező már 16 évesen párkapcsolatban lenni. Ha majd úgy érzed hogy teljesen készen állsz egy kapcsolatra akkor lesz a jó. Amíg bizonytalanabb vagy szerintem addig maradj szingli.
2019. márc. 4. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Velem is ugyanez van. Eddig két barátom volt, eleinte kb. minden oké volt, egy hét múlva már szenvedtem, abszolút ilyen se veled, se nélküled kapcsolat volt részemről. Egyszerűen nem tudtam normálisan kezelni, hogy valaki szerelmes belém, ráadásul a saját érzelmeim kimutatásával is problémám van.

Ugyanazt tudom javasolni mint az első. Várj vele, amíg készen leszel rá. :) Fiatal vagy még, bőven lesz még időd ismerkedni, nem kell semmit sem elkapkodni.

Ha kételkedsz benne, hogy tényleg működne-e a kapcsolat, ne menj inkább bele.

Én is csak azt tudom mondani, jobb ilyenkor szinglinek lenni. :D

18/L

2019. márc. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele.
2019. márc. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenki fél egy új kapcsolattól. Ráadásul nemre és korra függetlenül.
2019. márc. 13. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!