Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért félek a kapcsolattól?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek a kapcsolattól?

Figyelt kérdés
Volt 3 évig egy barátom ami nagyon sok vitával telt mert tulságosan feltekeny tipus volt. Mikor szakitottunk jol esett egyedul lenni aztan volt valakivel alakuloban de vegul miatta nem jott ossze. Azota jelentkezok voltak de egyiknel se ereztem azt hogy ossze tudnek jonni vele. Par hete mar de megismertem egy sracot ugy hogy bekerultem egy barati tarsasagba es ott. Elegge alakul koztunk es ot megkedveltem de meg is felek nagyon az elkotelezodestol meg egy kapcsolattol de szeretnem is. Attol felek hogy nem tudnam megtartani vagy tonkre tennek barmit a barati tarsasagban. Mit csinaljak?
2019. jan. 13. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Azok az események, amik után vágyódsz, csak akkor következnek be, ha teszel valamit ennek érdekében. Valóban vágysz egy társra, de mégsem akarod.

Várj egy kicsit, szedd rendbe a gondolataidat, érzéseidet, aztán majd jön valaki...

F.

2019. jan. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok, szinten egy 3 éves kapcsolattal a hátam mögött. Van egy srác aki helyes és kedves iszonyúan jól bánik velem mégis felek elkotelezodni. Szerintem csak idő kell, az mindent megold. Ha kitartóan udvarol érezni fogod te is, ha már nem félsz annyira.
2019. jan. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!