Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha a lány kezeményez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha a lány kezeményez?

Figyelt kérdés

Régi ismerősről van szó (több mint 2 éve nem láttuk egymást), anno ő kicsit érdeklődött irántam


Azóta már nem is ismerjük egymást, de tök szívesen beszélnék vele


Vélemény/ötlet, hogy mi legyen?



2019. márc. 15. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

Írj rá


Ennyi az egész, nem nagy ügy.

2019. márc. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 spok ***** válasza:

Szerintem is csak írj rá simán.

Felesleges agyalni meg eltervezni a dolgot

2019. márc. 15. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, az lesz, de akkor semmi mást ne tegyek érte?
2019. márc. 15. 17:35
 4/7 spok ***** válasza:
Hát... kérdezd meg hogy lenne-e kedve találkozni :D Meginni egy kávét vagy bármi. Ha nem buta, úgyis leesik neki a dolog:D
2019. márc. 15. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

De hogy jutott csak így hirtelen eszedbe?

Lehet, hogy neki barátnője van vagy valakibe szerelmes csak nincsenek együtt, vagy ilyenek.

De ha nincsen senkije, akkor valóban elegendő lehet, ha csak simán ráírsz, dumáltok egy pár mondatot majd elhívod egy személyes találkozóra.

18/F

2019. márc. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is így voltam még nyáron. Simán ráírtam. Kedves volt, de nem kezdeményezett úgy ahogy én, így pár óra után egyértelmű volt, hogy nem érdeklem úgy. Gondoltam, akkor nem kínzom magam tovább és nem írtam rá többet. Ő se keresett. viszonzatlan szerelem volt, és hamar ki is derült. Írj rá te is és hamar kiderül, hogy viszonyul hozzád.

16/L

2019. márc. 15. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek!
2019. márc. 15. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!