Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk ha egy lány elhívna...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ha egy lány elhívna valahova, nem mondja hogy randi, de utal rá mit válaszolnátok?

Figyelt kérdés

Na szóval, elhívna titeket egy lány, mi okból mondtok igent, és mi miatt mondanátok nemet? Függ-e kinézettől, jellemtől, kisugárzástól?

És hogy reagálnatok abban a pillanatban?



2019. márc. 12. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy függ :D

Annyira én azért nem vagyok semmit tevő, a szabad időmet nem "pazarolnám" egy olyan lányra akit nem bírok vagy eleve nem akarok tőle semmit, esetleg rossz társaság.

2019. márc. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
sztem ezt ösztönösösen érzi az ember ...
2019. márc. 12. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Logikusan azt következtetem, hogy te akarsz elhívni egy fiút, nos szerintem a hozzáállása a lánynál, az dönti el, hogy mit mondok neki. Ha normálisan viselkedik velem, akkor én is vele. Ha esetleg kicsit bunkó vagy hasonló stílusú, akkor biztos nem.


A kinézet egy mellékes dolog, bár oké sok fiú arra megy, de aki normális azt nem nagyon érdekli (de nem zárja ki), jellemfüggő minden ebben az esetben.


Remélem tudtam segíteni ^^" :D

2019. márc. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha születésétől fogva lány és nem okádék a külseje, kedves és aranyos tuti elmennék vele. Ha ismerem is és jóban vagyunk akkor is igent mondanék.

Egy esetbe mondanék nemet, ha nem szimpatikus külsőre és belsőre. Ja, meg akkor, ha nem jó az általa mondott időpont. Minden esetre az így is úgy is imponálna és plusz pont lenne egy lánynál, hogy ha ő kezdeményez, mert egy hasonló tétel amúgy is van az ideál listámon és ez kezdetnek nagyon is jó.

2019. márc. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!