Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan szerezzek táncpartnert?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezzek táncpartnert?

Figyelt kérdés
A barátommal állandóan táncolni jártunk, mindenféle táncestekre. 3 hónapja szakítottunk, azóta nem voltam táncolni, mivel 3 évig kb minden héten eljártunk valahova ezért a táncolás mindig rá emlékeztet. De most úgy érzem hogy attól még mert már nem vagyunk együtt, attól én még nagyon szeretek táncolni és eljárhatok ilyen helyekre nélküle. Csak az a kérdés hogy kivel...honnan szerezzek szerintetek valakit aki hajlandó eljárni velem salsa estekre? (A salsa a kedvencem)
2019. márc. 25. 19:38
 1/3 anonim válasza:
Menj el egy ilyen eseményre, biztos lesz ott egy táncoslábú fiú, akinek nincs partnere. :)) vagy akár egy barátnőddel is elmehetsz, két lány is táncolhat együtt, ha nincs férfi jelentkező.
2019. márc. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az lenne a legjobb, ha ott keresnél valakit és tisztáznád előre, hogy táncolni szeretnél(legalább is az elején biztos). Ha nem szeretnél idegenekkel táncolni, akkor kérj meg egy barátodat, aki esetleg táncol vagy régebben táncolt.

Egyébként miért ebben a kategóriában van ez a kérdés? :D

18/F

2019. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Ha budapesti vagy, akkor a korábbi válaszokban foglaltak most a nyáron különösképp megállják a helyüket -- sok a salsás buli, jó táncosokkal, annyival, hogy akár minden számot mással táncolhatsz :D


egyébként írtam neked itt egy levelet... mert történetesen én is járok időről időre ilyen helyekre, de egy állandó táncpartnernek nagyon örülnék:)

2019. jún. 10. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!