Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan kéne? Bővebben lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kéne? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Most 10es vagyok és nemrég váltottam iskolát. Amikor meg alig ismertem valakit az egyik évfolyamtársam odajött hozzám a villamos megállóba. Nagyon sokat érdeklődött és tök jó fejnek tűnt. Mivel év közben jöttem át ezért még nem ismerem jól de szerintem tetszek neki. Például az egyik barátjával is jóban lettem és elég féltékenynej tűnt. De mivel ritkán látom (nagyon sokat utazunk) ezért még nem alakult ki közöttünk semmi. Amúgy is nagyon felénk fiú, meg nem volt barátnője. Hogy batoritsam (diszkréten) hogy nyugodtan hívjon el randira. Bár szerintem ő nem gondolná hogy tetszik nekem. Ötletek?
2019. márc. 30. 19:33
 1/2 A kérdező kommentje:
De nem szeretném elmondani neki.
2019. márc. 30. 19:33
 2/2 14egylany88 válasza:
Szia. Szerintem kezdeményez te ha ő nem mer, némelyik fiú kicsit gyáva. Semmit nem vesztesz vele.
2019. márc. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!