Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak, nem tudom hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, nem tudom hogy mit kene lépjek?

Figyelt kérdés

Járok kondizni. És van ott egy nagyon helyes fiú . Szoktuk egymást nézni , volt hogy hosszabb ideig is, de eddig csak ennyi történt .

Be jelöltem Facebookon de nem jelölt meg vissza .



2018. jan. 31. 22:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmit.

Ja, de. Ne csorgasd a nyálad, mert elég gáz.

2018. jan. 31. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Valahogyan kezdj el vele beszélgetni.

Kerekíts egy olyan szituációt, amiben nem tűnik váratlannak, hogy beszélgetni próbálsz vele.

Mondjuk menj egy olyan géphez, ami mellette van, és kezdj el valami teljesen semleges témát. Vagy esetleg amikor a közelben van, kérj tőle segítséget: Mondjuk kérd meg, hogy szerinte hogyan használjad azt a gépet, vagy pl kérd meg, hogy segítsen neked kiszállni, mert begörcsölt a lábad. A fiúk szeretnek segíteni, és okosnak, hozzáértőnek tűnni.

Használd a kreativitásodat, a fantáziádat, de ne legyél túl agresszív, mert az fura és taszító lehet.

Sok sikert! Majd írj, ha van még kérdésed, vagy ha jutottál valamire.

(20/F)

2018. febr. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!