Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Megkérdezzem, hogy kifizessem-...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megkérdezzem, hogy kifizessem-e a részem?

Figyelt kérdés

#illem #randi ##enacsajszivagyok
2019. ápr. 8. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Gondolom lány vagy.

Ha megkérdezed, a srác biztosan nemet mond. Valamint tudni fogja, hogy csak udvariasságból kérdezed. Személy szerint nem szeretem, ha valaki csak kedvesnek próbál látszani, de amúgy meg nem tenné az adott dolgot (pl megkérdezi, hogy kérek-e a kajából, aztán mikor kérek, látszik rajta, hogy nem szívesen ad, az tök kellemetlen). Bár lehet, csak én komplikálom ennyire túl...

Szerintem csak akkor kérdezd meg, ha valóban fizetni szeretnél.

2019. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Thispain ***** válasza:
Megteheted.
2019. ápr. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem kérdezni kell, hanem mondani, hogy kifizeted! Még ha nem is engedi, de legyen már benned ennyi. Ez lenne az alap. Én pl nem hagyom, hogy más fizessen és leesik az álluk, hogy a mai világban még van olyan, aki nem illemből mondja. Sok sikert a randihoz. :) N
2019. ápr. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szituáció kérdése, szerintem az fizet aki meghív.

Ha meghív egy fagyira akkor ő fizeti, s utána viszonzásul vagy legközelebb te hívod meg pl egy sütire.


Viszont ha ugy randi közben, megéheztek és beültök kajálni akkor logikusnak tünhet, hogy mindenki fizeti a részét, de a a fiu Férfi akkor nem hagy fizetni. Viszont ha ragaszkodó a lány akkor engedni kell.

2019. ápr. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!