Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mennyi ido fer bele? Még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ido fer bele? Még érdekelhetem?

Figyelt kérdés
Napi szinten beszéltünk a randi előtt. A kezemhez is hozzaert filmezes kozben, viszont en emlitettem hogy zavarban vagyok:( de nagyon remelem, hogy evvel semmit se rontottam el... Amikor hazaig elkisert, volt egy incidens, mikor kezenfogva setaltunk (hála nekem). Bucsuzasnal megkoszontom neki a randit, o pedig mondta, hogy oke akkor tobbszor is csinalunk meg ilyet. Viszont kezdek felni, hogy lehet meggondolta magát, mivel még mindig nem írt, lassan két napja.

2019. ápr. 20. 21:55
 1/2 Manuel_17 válasza:

Írj rá hogy miért hanyagol el

Bátornak kell lenned és van jogod kerdezoskodni:) Egyébbként meg biztos egy pöccs lehet hogy igy elhanyagolt.. szerintem dolga akadt de akkor is 2 napja?? Ez fura kerdez ra

2019. ápr. 21. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

2 nap az semmi, ha 2 hónapja nem írma neked, na akkor már lehet, hogy lenne benne valami.

Lehet hogy Húsvétra elutaztak valahova a családjával, és velük szeretne foglalkozni.

Nem tudhatod. Ne kêpzelj bele rögtön ilyet.

2019. ápr. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!