Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kettősség érzete. Nemtudom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettősség érzete. Nemtudom hogy csak én keveredek e bele ilyen szitukbabár (kétlem)?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Annyi lenne a kérdésem hogy ha nektek kettősség érzetetek van mialapján döntötök a továbblépésben ha tetszik valaki. Ezalatt azt értem ha pl jóba vagyok egy lánnyal sokat beszélünk érzem hogy kedvel viszont közben meséli pl h neki a magas fiuk az esetei vagy az exeiről. Ilyenkor én mindig megtoppanok hogy most akkor hogyan tovább/ felesleges volt e az eddig belefektetett energiám. Érdekelne hogy nektek van e hasonló storytok ha igen mi lett utána ? Meg persze jöhet 1-2 tipp is

2019. febr. 2. 23:44
 1/1 anonim ***** válasza:
75%

Ha a csaj magától hozza fel azt a témát hogy neki csak magasakk kellenek meg az exeiről beszél akkor valami nem okés vele.Mert a magasság nem minden,és az exeket elkell felejteni.Az ilyen dolgokat felesleges megemlítenie.Akkor anmyi erőből azt is elmesélheti hogy kinek mekkora volt odalenn..

Kettős érzéseid ne legyenek,de ha a csaj magától mondogat ilyeneket akkor netörődj vele.Amugy azis lehet hogy a csaj azért meséli el ezeket,mert finoman le akar koptatni.

2019. febr. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!