Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Randizás

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Hogyan mondjam el egy lánynak, hogy tetszik nekem, személyesen vagy messengeren? Osztálytársaimtól tudom, hogy tetszem neki és el akarom mondani neki hogy ő is tetszik nekem, de nem tudom hogy mondjam el neki.

Az osztályban elég jó a fiú lány barátság és sokat is szoktunk dumálni, de mindig vagyunk legalább 4-en és így nehézkesebb a személyes.

máj. 16. 15:24  Privát üzenet  

A válaszok
Akkor hivd el talira. Még ne is hivjuk randinak. De ahol 4 fül közt tudtok lenni.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont máj. 16. 15:48 Privát üzenet
Semmiképp ne messengeren közöld. Hívd el valahova.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 79%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont máj. 16. 16:18 Privát üzenet
Egyetértek, legyetek kettesben és úgy áruld el neki, meg akkor már elhívhatnád valahova. Messengeren semmiképp, ha van lehetőséged inkább négy szem közt.

A válaszíró 89%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/4Időpont máj. 16. 19:28 Privát üzenet
Messengeren hívdd el valahova, és ott mondd el neki.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont máj. 17. 10:33 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Elmondjam a kiszemeltemnek hogy bejön? Mert én el szeretném neki mondani csak nem tudom mit reagálna.
Van egy barátnőm 14 éves és nagyon tetszik neki egy 16 éves srác, mindig kérdezi tőlem, hogy mit tegyen ( én soha nem tudom semmit sem mondani mivel nekem még soha nem volt...
El akartam mondani egy lánynak, hogy tetszik, de megbántott. Mit tegyek?
Tudtok nekem olyan szituációkat, ötleteket mondani hogy lehet fiúknak megmondani úgy hogy ne legyen ciki és feltünő hogy tetszik neked?
Mit szokás mondani egy lánynak, hogyha tetszik nekem, de más szavakkal akarom kifejezni magam?
Elég hülyeség de tudtok jó témákat mondani amiről egy lánnyal lehet beszélgetni? Egy lány eléggé tetszik és nem igazán tudok vele miről beszélgetni

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések a Randizás rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!