Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » El akartam mondani egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El akartam mondani egy lánynak, hogy tetszik, de megbántott. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2-3 hónapja egy lány ismerősöm iránt el kezdtem valamit érezni. Nem szerelmet, csak azt, hogy féltékeny vagyok ha más fiúval van, valamint egy kis vonzalmat. Többet, mint bármely más lány ismerősöm iránt.


Ő is adta a jeleket, én is neki. Régóta el akartam már neki mondani, de éppen a napokban vettem rá magam teljesen, hogy elmondjam, hogy rá másképp nézek, mint a többi lányra. Azonban pár napja megbántott egy mondatával, nem is beszéltünk szinte azóta. Nagyon rossz volt, annyira szomorkodtam az első 1-2 napban, mintha szakítottam volna vele.


Aztán azt vettem észre azóta, hogy ha rá gondolok már nem érzek semmit sem, amit előtte. Viszont ma úgynézki kibékültünk, de mindhiába. Még mindig nem érzek semmit sem. Érdemes így elmondanom neki, hogy többet érzek?Vagy mondjam el neki, hogy többet éreztem, csak a "beszólás" óta már nem?


Ti mit tennétek?


2018. szept. 27. 19:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha már nem vonzódsz hozzá ,mit mondanál el?

Hagyd szerintem.

2018. szept. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igaza van az elsőnek. Ha nem érzel már semmit felesleges elmondani.

Egyébként mit szólt be hogy még az érzésedet is megváltoztatta?

2018. szept. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha egy beszólás kiölte érzésedet, örülj neki, hiszen mit tennél egy kiadós veszekedés után?

.

"Érdemes így elmondanom neki, hogy többet érzek?Vagy mondjam el neki, hogy többet éreztem, csak a "beszólás" óta már nem?"

Döntsd el, hogy 'többet érzel', vagy pedig semmit nem érzel iránta!

Amíg ennek a döntésednek nem jutottál végére, nincs mit elmondanod neki.

2018. szept. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A barátom gyakorlatilag földhöz vágott egy játékban, pár órával az előtt hogy összejöttünk. De tényleg, szószerint, a földre kerültem, úgy ellökött. Haragudtam, mert fájt, de neked kell eldöntened hogy tetszik-e vagy sem.
2018. szept. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!