Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szokott még a korosztályom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szokott még a korosztályom klasszikus randira hívni egy számára tetsző lányt?

Figyelt kérdés
16/f
2019. máj. 22. 17:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Attól függ mit értünk "klasszikus" randi alatt.

Én mondjuk egy kicsit soknak tartanám azt, hogy 14-16 év közötti lánykákat elhívjál egy étterembe. Fiatalok vagytok (nah nem, mintha én nem lennék az, vagy akár egy húszon x körüli srác, félre ne értsd :D), csak szerintem az étterem egy kicsit komolyabb, amolyan felnőttesebb. Így fiatalon szerintem az is remek program, ha beültök sütizni egyet valahova, sétálgattok, moziztok, vagy érted. :D Ettől függetlenül nem azt mondom, hogy nem lenne rá igény a korosztályodban, csak szerintem furcsán vennék.

2019. máj. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az 1#nek igaza van. Teljesen.
2019. máj. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én azt értettem klasszikus randi alatt amit az 1-es írt :D
2019. máj. 22. 18:11
 4/5 A kérdező kommentje:
Vagyis ,a fagyizást, sütizést stb.. az étterem szerintem is túlzás
2019. máj. 22. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem értem miért kellett ehhez hozzá tenni azt, hogy "klasszikus" , ez csak sima randi ezek szerint. Azt hittem, hogy az étteremre gondolsz, vagy valami komolyabb hangvételű helyre / dologra. (Bár egy kis fogalomzavarban éltem. Utólag belegondolva a "klasszikus" azt jelenti, hogy átlagos. A fentebb leírtak pedig igen, átlagosak, semmi extra. Emiatt elnézést, csak hirtelen szemet szúrt. :D)

Egyébként meg persze, ilyenekre vevő lenne bárki, hívd csak el a kiszemelt lányt.

2019. máj. 22. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!