Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan csajozzak általános...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csajozzak általános iskolásként? 5. dik osztályos vagyok van egy tetsző lány az osztályban de nem merem elmondani hogy szeretem őt vagyis kedvelem?

Figyelt kérdés

2017. dec. 28. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Hat szerintem ott meg felesleges...

De varj egy fel evet legalabb nehogy fellangolas legyen...

2017. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szóval tetszik neked és nem mered megmondani? Ha ez van mondd el neki mikor egyedül van de ne szemtől szemben próbálj utalni rá ha meg nem veszi a lapot akkor meg mondd meg neki, mást nem tudsz csinálni. Sok sikert!
2017. dec. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az első válaszolónak igaza van ezt még elfelejtettem mondani.
2017. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

És Messengeren megvan nekem!

Verset irjak neki?

2017. dec. 29. 12:55
 5/6 A kérdező kommentje:

Ja és egyszer meg fogtam a kezét és csak elpirult!

Tudtok valami szöveget mondani amivel közeledhetnék hozzá?

2017. dec. 29. 13:01
 6/6 anonim válasza:

Mi lányok mindig elpirulunk. ,,Szerintem adj neki szerenádot." :D

A vers cuki ötlet, de annál semmit sem utáunk jobban, ( legalábis én és a barátnőim) ha valaki csak úgy odacs@szi elénk viberen csagy messengeren amit mondnai szeretne. Ha igazán tetszik neked akkor rászánsz annyi erőt, és energiát, és elmondod neki szemtől szemben. Ez alap. De jó ha most elsajátítod. ;) Ha valami kérdésed van esetleg akkor írj privibe.

2017. dec. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!