Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogy érjem el, hogy ő írjon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érjem el, hogy ő írjon nekem?!

Figyelt kérdés

Na szóval, van egy srác a sulival szemben dolgozik (securitis) ismerem 1 éve, régebben elkeztünk beszélgetni, meg találkozni.

Nyári szünetben nem írt, s én sem írtam...a barátnőm rá vett, hogy írjak neki hogy lenne-e kedve talizni velem és meg inni valamit.

Azt mondta igen csütörtökön úgy is dolgozik és írjak mikor ki jöttem a suliból, írtam neki de riasztáson volt, azt mondta, hogy vasárnap jobb lenne talizni és hogy addig úgy is beszélünk, mondtam oké.

Szóval mindjárt itt van a vasárnap, és még nem írt, én meg nem akarok írni mert az már túlságosan rámenős lenne, hogy érjem el hogy írjon ő?

Előre is köszönöm a választ.

18/L


2019. jún. 1. 13:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez egy jó kérdés. A távolból kéne rávenned hogy ő rád írjon.

Ha nincs benne az a gondolat: Nah most rád ír. Akkor nem tudom hogy lehetne ezt megoldani :D


De ha te írsz rá akkor most mi baj lenne. Elkezdtek beszélgetni egy jót és a végén már senkit sem érdekel hogy ki írt a másikra, lényeg az hogy elvoltatok.


A lényeg amúgy is az élőbeszéd a chat az egy minimális alap.


18/F

2019. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy sajnos nem minden fiúnak egyértelműek a jelek. Én is próbáltam már a kiszemelt srácot rávenni dolgokra, de hidd el, a többségnek nem fog leesni, hogy te mit szeretnél, csak úgy értik meg, ha konkrétan elmondod nekik, a fiúk sajnos nem ilyen jelelgetősek. Írj rá nyugodtan, elég, ha csak annyit kérdezel, hogy hogy van, mizu vele, és onnan ügyesen rátérhetsz a témára, sőt ha szerencséd van, akkor magától fogja felhozni.
2019. jún. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, mind a kettő válaszolónak:))
2019. jún. 1. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!