Kezdőoldal » Fogyókúrák » 90 napos diéta » Valaki edzéstervet és diétákat...

Valaki edzéstervet és diétákat írjon! Decembere 65 kiló szeretnék lenni vagy inkább jövő nyára. Hogy érjem el?

Figyelt kérdés

2016. júl. 4. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:

Lány? Fiú?

Magasság?

Miket eszel, van-e allergiád valamire?

Sportolsz-e? Mozogsz-e valamit?

Ezek nem ártanának :D

2016. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
Ja,meg egy kis pénz is. Ugyanis diétát ingyen nem írnak. Az nem jár csak úgy, még a GYIK-on kérdező szellemi fogyatékosnak sem.
2016. júl. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, eléggé hiányos az infó. Nekem pl. elég könnyen menne, egy pluszkilót össze tudnék szedni addig...


De az tuti, hogy többféle edzésterv és többféle étrend jó lehet s vakon nem tudhatjuk, kinek mi az ideális. Infókkal sem, ezt leginkább ki kell tapasztalni.

2016. júl. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A Tengerész ***** válasza:
86%
Felét enni, dupláját mozogni!
2016. júl. 8. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Alkottam egy műszavat.GyŰZŐ. Ezt egyél.Mozogj mindennap.remélem a műszót kitalálod.Nemleges esetben kezd előlről az oskolát.
2016. júl. 8. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 montalvo oxnard válasza:
Lépj be a fb-on a Fogyiklub vagy a Fogyis és vegán kajabazár csoportba. Sok jóötlet, recept és módszer van.
2016. júl. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bivajka válasza:
Paleo sok rosttal és nyers zöldséggel. És mozogj mellé bármit. Kár túlgondolni a dolgot. Ha hátra, karra mellre izmosodnál, akkor úszás, lábra futás, vagy bicikli. Esetleg a fegyencedzést tudom még ajánlani. Én bő fél év alatt fogytam 95-ről 75-re. Kicsit ijesztő volt, és utána engedtem is a diétán.
2016. júl. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!