Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Jövő évre egy évre elutazok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövő évre egy évre elutazok cserediákként. Van egy lány aki nagyon tetszik, de semennyire nem ismerem, ma suliban láttam. Érdemes még megpróbálkozni elhívni randizni úgy, hogy augusztus közepén elutazok?

Figyelt kérdés

2019. jún. 5. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Igen , egy próbát szerintem megér
2019. jún. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
65%

Nem érdemes már szerintem, túl késő. Kb. 2 hónap és mész. Ettől még el lehet hívni persze, de nagyobb gubancot tud okozni mint amennyi értelme lenne (mivel egy randi még nem jelent semmit, miért ne lehetne, eleve lehet nem is beszéltek többet. Viszont ha meg közelebb kerültök egymáshoz ebben a 2 hónapban, akkor 1, milliószor nehezebb lesz elmenni; 2, nem kicsit rossz helyzetbe hozod őt azzal hogy itthagyod).


Amit meglehet próbálni, hogy elkezdesz beszélni vele és keresed a társaságát, egy ismerősi kapcsolatot kialakítasz, majd ha visszajössz feltudod keresni ismét, és akkor majd randira hívod ha nem lesz senkije. Ez most egy ilyen helyzet, ez van.

2019. jún. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
89%
Életem legnagyobb baklövése volt, amikor hasonló helyzetben nem próbálkoztam be egy bizonyos lánynál.
2019. jún. 5. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Tegyük fel minden összejön és megtalálod a lelki társadat benne. Akkor úgyis fontosabb volna mint az elutazás
2019. jún. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Egyik ismerősöm is ilyen helyzetben volt. Ő összejött a barátjával májusban és aztán szeptemberben elment Londonba. Neki elég jó az anyagi helyzete ezért ő elég gyakran hazalátogat,szóval kibírható a kapcsolatuk.
2019. jún. 15. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!