Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Gáz hogy nekem a 20-21-22...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Liliiiii16 kérdése:

Gáz hogy nekem a 20-21-22 éves srácok jönnek be?

Figyelt kérdés

Valahogy a saját korosztályommal nem tudok elbeszélgetni értelmesen.

Mindegyiküket csak a szex, csajok, meg kinézet érdekli. Nem érdekli őket a belső. És nem lehet velük normálisan elbeszélgetni. De mondjuk egy 20-21-22 évessel jól egyhúron pendülök.

Csak azt szeretném hogy valaki engem értékeljen aki én vagyok. Ne a külsőmet... Remélem érthető amit mondani akarok.

16/L


2019. jún. 22. 11:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Már miért lenne gáz, én 23 éves fejjel az idősebb korosztályal jobban eltudok csevegni, de attól még a saját korosztályommal is, és ez sehol nem írják, hogy gáz vagy ciki, ahogy érzed!

Viszont érthető, hogy az én korosztályommal eltudsz cseverészni, de attól még van téma köztetek biztos, mármint a 16 évesek közt. Egyébként majd kinövik és meg komolyodnak, mindenki át esik ezen az időszakon, azt ők után sipákolnak a 16 évesek.

2019. jún. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Hát egy 20 éves nem sokkal különb sokszor egy 17-18 évesnél, szóval azért ne éltesd őket annyira, mert könnyen megbántódhatsz.
2019. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez már hanyadik kérdésed? Tegnap vagy mikor a családi kapcsolatokba tettél ki egy kérdést, hogy van-e apádnak köze ahhoz, hogy kivel, mikor, hogyan szexelsz.


Egyébként elég naiv lehetsz ha azt hiszed, hogy a 20 évesek különbek a tizenéveseknél.

2019. jún. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én kicsit azt vettem észre, hogy a fiúk is ezt gondolják a lányokról, a lányok is a fiúkról. Szóval jó lenne tudni, mi az igazság, persze ehhez közvélemény kutatás kéne... :D És mindkét nem esetén vannak éretlen gyernőttek is...

#1-2-esek mondanak egy ellentmondást: szerintem azért van 18 és 19 év közt is különbség(az én élettapasztalatom). Ez az érés sokszor lehet korai, kései, gyors, lassú...szóval azt akarom mondani, hogy az életkornál fontosabb, hogy a másik fél valójában milyen. Amikor azt mondják, hogy a lányok korábban érnek, az egy előítélete a népnek. Sztereotípia. Ha ezt nem hallottad volna, nem is veszed észre, mert nincs kapcsolat a kettő közt.

Ha attól félsz, hogy nem érdekli másokat a személyiséged, akkor az egy más téma, sokkal mélyebbre kell ásni, de az általad feltett kérdésre a RÖVID VÁLASZ: nincs ezzel semmi baj!

És az, hogy kivel lehet normálisan beszélgetni, az megint más kérdés: hangulatfüggő, és sok idő kell ahhoz, hogy valaki megnyíljon kicsit. De ha te nyitott vagy, akkor jó úton haladsz, hogy mások is viszonozzák! Csak ügyesen! :)

2019. jún. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Az hogy gáz-e először azt mondom, hogy nem. Mert pl az én korosztályom (szintén 16) nem igazán tud sok dologról tényleg komolyan beszélni csak el marháskodja stb. (Kivételek mindíg vannak!) és így én is inkább idősebbekkel szoktam beszélni az élet dolgairól. Viszont ha te kifejezetten kerülöd a korosztályod és esélyt sem látsz arra hogy ők is értelmesebbek az átlagnál, az már gáz. Pontosabban a "csak idősebb pasik jönnek be" dolgokról beszélek, az szánalmas.
2019. jún. 22. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ezzel ugyanígy vagyok én is. Szerintem nem gáz.
2019. jún. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!