Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha ismerősnek jelölt a srác,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ismerősnek jelölt a srác, de nem ír?

Figyelt kérdés

Hétvégén voltam egy kisebb fesztiválon és pénteken táncolt mellettünk 3 srác és az egyikkel többször is szemeztem, mosolyogtunk egymásra, de aztán valahogy eltűntünk egymás mellől. Aztán szombaton megint mellettük voltunk, és megint csak néztük sokáig egymást és mosolyogtunk, majd megfogta a kezem és táncoltunk. Végig a szemembe nézett, mert hogy annyira szépek:DD

Énekeltünk együtt, nevetgéltünk, kozben beszélgettünk, bekapcsoltak egy Jimmy számot is, röhögtünk rajta, hogy miért tette be Pixa az eredetit, nem is az alpárit.. :D de élveztük, énekeltük miközben lassuztunk rá, tényleg nagyon jól éreztem vele magam. Megkerdezte hogy hívnak és merre lakom, aztan amikor vége lett a bulinak még félrehívott beszélgetni, mondta hogy nagyon jó volt így velem a buli vége, megkerdeztem tőle, hogy bejelöl-e fbon, és nevetve mondta, hogy "neeem, nem azért kérdeztem a neved, persze hogy bejelollek" beszélgettünk még egy kicsit, volt egy csók, és még az sem zavarta, hogy én 17 vagyok, ő pedig 21. Azt is elmondta milyen gyakran jár haza Pestről, mivel ott tanul. Vasárnap ismerősnek is jelölt, de nem ír. És azóta arra várok, hogy írjon, mert így még tényleg nem voltam oda egy srácért sem és nemtudom mi lehet az oka, hogy nem ir, mert nagyon aranyos volt és nekem teljesen ugy tűnt mintha szeretne folytatást.

Azon is elgondolkoztam, bár még sosem tettem ilyet, hogy ráírjak-e, mert lehet nem kéne elszalasztani a lehetőséget, mert tényleg hihetetlen helyes és aranyos is volt:D

Szerintetek írjak neki, vagy ha már bejelölt és meg akar ismerni, úgyis írna? Ha írjak, mivel irhatnek rá, ha nem sablonszövegekkel (szia mizu,..:D)szeretnék,és nem akarok nyomulósnak se tűnni?


2019. júl. 2. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
90%

Olyan dolgok történtek (pl. csók), ami miatt neki kéne írnia. Te már feldobtad a labdát és kezdeményeztél azzal is, hogy kérted hogy jelöljön be.


Nem akarom elrontani a kedved, de elképzelhető hogy csak a fesztiválon tetszett neki a kis kavarás, de tovább nem vinné és kapcsolatot sem akar. Ez csak egy opció, hogy érdemes ezzel is számolni. Egy másik lehetőség persze, hogy nem akar nagyon nyomulósnak tűnni, bár csók után nem tudom mit keringőzik ezután.


Egyelőre csak egy napja nem ír (vasárnap ért haza, az nem számít), lehet elfoglalt, szóval nincs nagy tragédia. Várd meg a szerdát, aztán ha nagyon szeretnél nyithatsz valami lazával, pl. hogy kitudta-e pihenni a fesztivált, vagy viccesen megjegyezheted, hogy a Jimmy-s számot berakta-e csengőhangnak.


Közös téma lehet egy újabb fesztivál vagy hogy milyeneken volt még eddig, a többi meg majd jön. Ha érzed hogy nem nagyon megy a beszélgetés, nem vesz részt benne értelmesen, nem dob be témákat, nem viszi tovább őket vagy sz*rok a válaszai, akkor hagyd, nem érdemes tovább erőltetni. A következő találkozót is neki kéne már felhoznia, nem neked.

2019. júl. 2. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
27%
Elég könnyen kaphatóra neveltek téged.
2019. júl. 2. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ír egyik lány voltál neki a sok közül. Ne alázd meg még jobban magad azzal,hogy te írsz.
2019. júl. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Bejelölt,mert berakott a sorba. Majd ha Rád kerül a sor,akkor levesz a polcról,s ledönt egy körre... :/
2019. júl. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!