Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan dobjam fel a randit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dobjam fel a randit?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki egyszer már dobott egy borzalmas randi után..

Nem mertem semmilyen módon közeledni, csak sivár beszélgetés volt, egyszóval borzalmas volt.

Egy hónapra rá megint felkerestem mert szeretem, és adott mégegy esélyt.

Azzal az indokkal dobott még anno, hogy nem érez irántam semmit.

Mégis habozás nélkül adott egy új esélyt, és azóta beszélünk, pár nap múlva lesz randink.

Mindenképpen bátrabb leszek, és megteszem amit meg kell, ha úgy jön ki a lépés, de szerintetek hogyan tudnám feldobni a randit, hogyan tudnék egy kis szikrát előcsalogatni?

(Amúgy a Balatonra megyünk randizni)

Előre is köszönöm a válaszokat!


17/F



2019. júl. 7. 00:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Valami jó programot találj ki,ne csak séta vagy evés.Igazából ha megvan köztetek a szikra,akkor még egy séta is lehet izgalmas,de inkább különlegesebbre gondolj.
2019. júl. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én hegymászásra hívtam s közben közöltem vele: - Így vagy úgy, de eljuttatlak a csúcsra.
2019. júl. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!