Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Kaptam még egy lehetőséget az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kaptam még egy lehetőséget az élettől. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Sajnos nem találtam nyári munkahelyet, így kénytelen vagyok anyumék munkahelyén dolgozni, viszont ott lesz az a lány is, aki nekem már nagyon rég tetszik. Már szerettem volna bepróbálkozni nála, viszont sajnos kollégista lett, így talán 2 hónapba egyszer láttam. Most ugyd hétfőtől egy helyen fogunk dolgozni, így mondhatni kaptam még egy lehetőséget az élettől, és ezt nem szeretném elhalasztani... egy a probléma: Egy munkahelyen, de nem egy helységben dolgozunk majd, így a beszélgetések esélye minimális, de szeretnék valahogy közelebb kerülni hozzá.

(Az ő anyukája és az én anyum is ugyanott dolgoznak, legjobb barátnők.

Mit tanácsoltok, hogyan kerüljek közelebb hozzá?


Köszi a válaszokat. :)

18/F



2019. júl. 13. 12:27
 1/2 A kérdező kommentje:
A lány 15 éves, ez lemaradt.
2019. júl. 13. 12:29
 2/2 anonim válasza:
Biztos van valamilyen szünet, amiben hacsak 10 percig is, de beszélgethettek. Mondhatod, hogy az anyukád és az ő anyukája ismeri egymást vagy megkérdezheted milyen a munka? Vagy kérdezheted az iskoláról, nyárról? És utána mondhatod neki, hogy mit szólnál, ha hazakísérnélek? Ha bejössz neki biztos, hogy jól fogja fogadni. Sok sikert😊 Csak magabiztosan😎
2019. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!