Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha 16 évesen lefekszem valakiv...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 16 évesen lefekszem valakivel mert kívánom, akkor ri***nc vagyok?

Figyelt kérdés

Még nem tetem semmit, csak kérdezem. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én mindig is elég perverz voltam, legalábbis a gondolataim sokszor azok. Élőben nem tudom milyen lenne.


16 vagyok, eddig nem akartam lefeküdni senkivel, mert még korainak tartottam és nagyon félnék hogy könnyen kaphatónak/ri**ncnak titulálnának.

Mellesleg szerintem normálisabb fajta vagyok, nincs műkörmöm, nem hordok 2kg sminket, szeretek túrázni, fáramászni, segítek otthon, dolgozom stb.

Viszont nem tehetek arról, hogy kívánom, és egyre "kanosabb" , szexuálisan frusztráltabb leszek.

Nyilván nem ez alapján fogom meghozni a döntést, de felmerül bennem a kérdés, hogy mit is gondol erről az emberek többsége. Elvégre olyan sok lenéző hamgnemű "16 évesen már nem szűz" hozzászólást olvasok.


Ha valaki csak is vágyból, nem azért hogy elmondhassa magáról, vagy pénzért, esetleg egyéb okok miatt fekszik le valakivel, viszont nagyon fiatalon, akkor az a ti szemetekben rib***c?

Kérlek normális hangnemben válaszolj, ha ezt megteszed, zöld kezet kapsz akármi is a véleményed.



2019. júl. 13. 20:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%

Dugj, ahogy jól esik.


Lényeg hogy ne random kocsmai arcokkal, hanem pl. a barátoddal

2019. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
89%
Jaj ne! Ne azzal foglalkozz ki mit gondol rólad, mert úgy sosem leszel teljesen boldog. Tedd azt amit szeretnél, hiszen egy életed van, és kár ezt mások véleményére alapozni/pazarolni. Viszont ami fontos, hogy a szeretteid/közeli barátaid tanácsait érdemes meghallgatnod.
2019. júl. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Nem vagy ribi.

Az az, az aki kéreti magát, már ilyenkor túl van egy focicsapatnyi fiún és jól érzi magát az örökös pasi váltogatással. 16 éves vagy, ilyenkor már természetes, hogy vannak benned szexuális vágyak. Ha lesz egy barátod akivel komolyra fordulnak a dolgok, és úgy érzed, biztosan ezt akarod, akkor hallgass a szívedre. De ne hozz rossz döntést és ne felejts védekezni! Remélem ezekkel is tisztában vagy.

2019. júl. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem leszel tőle krv@. Ha valaki annak titulál az nem ismeri a szó jelentését. De nagy hiba lefeküdni valakivel csak mert kívánod. Akkor feküdj le vele, ha szeretd és megbízol benne. A kanosságot másképp is le lehet vezetni és a te korodban az is ajánlatos. Szintén 16/l.
2019. júl. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
92%
A lényeg, hogy te készen állsz-e rá. Ha igen akkor tedd meg. De nem árt megválogatnod, hogy kivel csinálod (ha már nem vagy szűz, akkor is).
2019. júl. 13. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
61%
Csak fiatal, és kíváncsi!
2019. júl. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
77%
Ettől nem vagy az, ilyen korban már rá kell menni manapság :) egy dologra vigyázz csak, ne ess teherbe, és szólj a srácnak hogy hallgasson rád ha durva lenne vagy gyengéd :D 20/F
2019. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Ja és persze gumit húzzon ^^
2019. júl. 13. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
69%
Azért van az élet, hogy kihasználd. Szard le mások véleményét. Ráadásul ez egy tök természetes dolog. Semmi gáz nincs ebben.
2019. júl. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Azért r***ncozzák sokan a korodbeli lányokat, mert sajnos nagyon sokan fűvel-fával csinálják, sok esetben azt sem tudják kivel, ráadásul persze megfelelő védekezés nélkül. De ha párkapcsolatban vagy és már együtt vagytok egy ideje, szeretitek egymást, megbíztok egymásban, stb. és lefekszetek, azzal semmi gond nincs. Szerintem.
2019. júl. 14. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!