Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ha 16 évesen lefekszem valakiv...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 16 évesen lefekszem valakivel mert kívánom, akkor ri***nc vagyok?

Figyelt kérdés

Még nem tetem semmit, csak kérdezem. Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én mindig is elég perverz voltam, legalábbis a gondolataim sokszor azok. Élőben nem tudom milyen lenne.


16 vagyok, eddig nem akartam lefeküdni senkivel, mert még korainak tartottam és nagyon félnék hogy könnyen kaphatónak/ri**ncnak titulálnának.

Mellesleg szerintem normálisabb fajta vagyok, nincs műkörmöm, nem hordok 2kg sminket, szeretek túrázni, fáramászni, segítek otthon, dolgozom stb.

Viszont nem tehetek arról, hogy kívánom, és egyre "kanosabb" , szexuálisan frusztráltabb leszek.

Nyilván nem ez alapján fogom meghozni a döntést, de felmerül bennem a kérdés, hogy mit is gondol erről az emberek többsége. Elvégre olyan sok lenéző hamgnemű "16 évesen már nem szűz" hozzászólást olvasok.


Ha valaki csak is vágyból, nem azért hogy elmondhassa magáról, vagy pénzért, esetleg egyéb okok miatt fekszik le valakivel, viszont nagyon fiatalon, akkor az a ti szemetekben rib***c?

Kérlek normális hangnemben válaszolj, ha ezt megteszed, zöld kezet kapsz akármi is a véleményed.



2019. júl. 13. 20:27
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
66%

Teljesen megértelek. A leírásod alapján hasonlítok rád, és én is ugyanúgy érzek szexuális értelemben. Emiatt nem fogok fűvel fával lefeküdni, csak örülnék ha lenne egy pasim aki szeret és akiben megbízhatok. Nem csak a szexre vágyok hanem egy kapcsolatra is.

Szerintem ha egy kapcsolatban vagy 16 évesen és úgy szexelsz, akkor nem vagy ribi. Ha csak egy random sráccal csinálod, mert már annyira kívánós vagy, akkor az elég nagy meggondolatlanság...

16/L

2019. júl. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Dehogyis... ha akarod, kivanod tedd meg. :)
2019. júl. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok kedves és megértő választ :)

Fura érzés pozítívan csalódni ebben az oldalban.

Pedig már készültem, hogy lehurrognak páran.

2019. júl. 15. 20:56
 14/18 anonim ***** válasza:
56%

Kinek mi köze hozzá? Az a k***a aki pénzért szexel és az a r****c aki megcsalja a barátját, szórakozik a pasikkal, kihasználja őket.


Ha valaki szeret szexelni, akár több pasival (azaz váltogatja a partnereket) az annyit jelent, hogy szeret szexelni és nem gátlásos. Ennyi és nem több.


A szüzesség téma pedig szerintem túl van lihegve. Akkor tedd meg, ha készen állsz rá, én 17 évesen vesztettem el olyan sráccal akivel csak emiatt jártunk össze és még mindig nem bánom.


Viszont ami szúrja a szemem: ha valaki szeret sminkelni és műkörme van, akkor nem lehet "normálisabb fajta"? Ha azt akarod, hogy ne ítéljenek el te se ítélkezz meggondolatlanul.

2019. júl. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

Én is szeretek sminkelni, csak óvastosabban, okosan.

Igazából nem akartam a sztereotípiákkal találkozni, úgy gondoltam ha nem írom le, akkor úgyis el kell mondanom, mert valaki felhozza hogy "a mai lányokat mint te semmi nem erdekli csak a szex , pia, meg a smik" stb.

Lehet normális az is akinek műkörme van persze, de nekem nincs, szóval gondoltam "miért ne írnám le?"

Volt már, hogy egy kérdésből utólag kellet részleteket kipótolnom, ezt próbáltam elkerülni ^^

Köszi a választ :)

2019. júl. 16. 14:18
 16/18 anonim ***** válasza:
Love sex durex :D
2019. júl. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
0%
ha velem fekszel le nem :)
2019. júl. 17. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem.
2019. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!