Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért lehet ez?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Tegnap randiztam egy sráccal ,elég szégyenlős voltam és így kicsit kellemetlenül éreztem magam..

Amikor ott voltam vele azt éreztem tök jó lenne még randizni vele , de most már másképp gondolom ,hogy nem szeretnék vele se találkozni , se beszélgetni

16L


2019. júl. 18. 13:31
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy pillanatnyi fellángolás volt, vagy csak átgondoltad a dolgokat, és rájöttél, hogy ő nem az akit keresel.
2019. júl. 18. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Vagy az, amit az első mond, vagy az, hogy túlgondoltad, túlelemezted azóta a dolgot. Ha csak fellángolás lenne, akkor ez az érzés már a társaságában elmúlt volna.

Szerintem adj a dolognak még egy esélyt, ha már azzal a szájízzel mész majd el, hogy elég volt a srác, akkor biztos nem a saját butaságod miatt érzed ezt.

2019. júl. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!