Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 16 éves lányok! Van köztetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

16 éves lányok! Van köztetek esetleg olyan aki szívesen ismerkedne velem? Bővebben lent:

Figyelt kérdés

Szóval 16 éves fiú vqgyok

-Kékes szürkés szem

-180 cm

-Fekete haj

-Szemüveges vagyok

-Főleg rock és metál zenéket hallgatok

-Kissé visszahúzódó de bármikor elmondom a véleményem

Főleg feketében járok



2019. júl. 23. 15:41
1 2
 1/15 GuyFromNewCity ***** válasza:
24%
Hát tesókám nem lehetsz vmi vonzzó. Én javasolnám hogy tegyél ki egy új kérdést de név nélkül és ne írd bele hogy szereted a rock zenét😉
2019. júl. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Gratulálok egyes. Már miért tagadja le, hogy ő mit szeret, ha ez neki ennyire fontos?

Nevetséges vagy, változzon meg, hogy megfeleljen a tömegnormáknak és beálljon a sorba? Soha...


Egyébként a kérdést tényleg jobb volna hanyagolni, de az egyes megnyilvánulása végtelenül dühítő számomra...

2019. júl. 23. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Éljenek a rockerek! ;) Egyes meg nyaljon...sót...
2019. júl. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 GuyFromNewCity ***** válasza:
7%
Hát a rocker fiúkra nincs nagy kereslet manapság kedves KETTES😏
2019. júl. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem bejön ha valaki szereti a rock meg a metál zenéket, tekintve hogy én is szeretem
2019. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
4-es: van kereslet, legfeljebb nem azokban a körökben ahol te mozogsz. A jó hír, hogy a rocker fiúk meg nem azokból a körökből szeretnének barátnőt ;)
2019. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 GuyFromNewCity ***** válasza:
0%
Ha van kereslet rockerekre akkor miért hallom azt mindenhol hogy mennyi rocker genyó él egyedül?🤔
2019. júl. 23. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Érdeklődnék ha ismernélek, + egy kicsit magas vagy hozzám képest nameg fiatalabb vagyok.


14L

2019. júl. 24. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#7: Én nem hallom ezt, nem tapasztalom a környezetemben sem, plusz én sem élek egyedül. Igazán különös.
2019. júl. 24. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 GuyFromNewCity ***** válasza:
0%
Abban a környezetben ahol te élsz nem lehet jobb egy fertőnél😏
2019. júl. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!