Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi lehet ez az érzés?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lehet ez az érzés?

Figyelt kérdés
Van egy srác akivel 2 évvel ezelőtt beszélgettem. Nem azt mondom hogy nem szerettem vele dumálni de valami furcsa érzésem volt vele kapcsolatban, valami rossz. Akkoriban tetszett egy másik fiú így végülis nem beszélgettünk tovább. Nem régiben viszont újra megkeresett. Dumáltunk kb 1 héten keresztül de megint feljött bennem az a rossz érzés ami régebben is. Nem szívesen beszélgettem vele,azt éreztem mintha kényszeríteném magam arra hogy ezt tegyem. Aztán végülis olyat írt amire nem tudtam válaszolni így megszakadt megint a beszélgetés. Tegnap viszont láttam őt. Egyszerűen csak láttam ennyi..viszont gyorsabban kezdett el dobogni a szívem, remegett a kezem és hasonlók. Miután elmentem onnan még pár percig bennem volt aztán elmúlt ez az érzés. Megint azt éreztem hogy nem tetszik és hasonlók...és most is ez van bennem. Sokkal jobb a közérzetem amióta nem beszélünk. De akkor miért van ez az érzés amikor meglátom őt?

2019. júl. 24. 14:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

A félelem is kiválthat ilyet, elég egyértelmű hogy tartasz tőle. Lehet nagyon izgultál, nehogy ő is észrevegyen és beszélnetek kelljen.


Ha nem szeretsz valakivel beszélni, akkor ne beszélj, ne is legyél semmilyen kapcsolatban vele. Nem tartozol neki semmivel, annyit érsz el vele hogy a saját életed megnyomorítod.

2019. júl. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!