Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hol tudnék normális, rendes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék normális, rendes fiúkat találni? 18/L

Figyelt kérdés

2019. jún. 28. 13:36
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem erre nincsen általánosítás. Vagy beléjük botlasz egy véletlen folytán, vagy nem. Legyél nyitott az ismerkedéssel kapcsolatban, nagyon többet nem tehetsz szerintem.
2019. jún. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Mi számít normálisnak?
2019. jún. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol. Csak ne válogass olyan dolgok alapján amin nem tudnak változtatni és amúgy nem befolyásolnak semmit. A legtöbben ezért szalasztják el a jó lehetőségeket.
2019. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Bárhol és sehol, meg neked mi a normális, valaki simán elvan egy olyannal aki össze vissza kefél, másnak már az se jó ha nem papucs teljesen.


20/f

2019. jún. 28. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
50%

Csak nyitott szemmel kell járni. :)

Szerintem te érzelmes, érzékeny vagy... Arra vigyázz, nehogy kihasználjanak s belemenj egy rossz kapcsolatba. :/ :)


24F

2019. jún. 28. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Beszélgess szabadon a srácokkal. Ha valakivel jól elvagy, ne rakd barátzónába, meg ne akarj vigyázni rá hogy neked ő csak barát mert nem akarod elveszíteni, inkább ha ő is akarja, és ezt jelzi feléd, nézzétek meg hogy lehetne-e több. (én itt rontottam el nagyon sok barátságot sajnos.)

Aki nem határozott, töketlenkedik, nem foglalkozik veled rendszeresem, azokra ne szánj túl sok időt. De legfőlépp legyél nyitott, ha valaki megszólít, beszélgess vele. Hidd el, vannak normális fiúk, fogsz te is találni egyet :) ;)

20/L

2019. jún. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 AttilaLIX ***** válasza:
37%
Az L mitjelent?
2019. jún. 29. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
lovászfiú
2019. jún. 29. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
18/lány Okosak..
2019. jún. 29. 12:53
 10/22 Synesztro ***** válasza:
31/F beszélgess szabadon, és nyitottan srácokkal, és amelyik nem játsza az agyát túl, vicces, de kedves, előzékeny, és nem tolakodó már az első pár talinál, nah azt nem kell barátzónába száműzni, hanem ismerd meg kicsit jobban, és ha érdemesnek találod, akkor járj vele, aztán már csak 2 dolgot kell megtenned, amennyire csak lehet, anélkül hogy feladnád önmagad légy kompromisszum képes, valamint ne flörtölgess minden hülyével, és ezt várd el tőle is. Ha ez megvan, akkor már sínen van a kapcsolat, és elmondhatod ha tönkre is megy, hogy te mindent megtettél. Kb. Ennyi lenne.
2019. jún. 29. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!