Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Két 16 éves között 150 kmről...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két 16 éves között 150 kmről működhet a dolog?

Figyelt kérdés

2019. aug. 6. 12:48
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Oké!


Elengednek!


ÉS???


- Hogyan jutsz le oda?

- Mi van, ha összevesztek, és hajnal 2-kor kirak, mert nem CENZÚRÁZVA?

- Biztos, hogy 16, és nem egy 45 éves pedo?

- Szüleid ismerik a körülményeit? (Apja sittes-e? Putriban él-e? Anyja iszik-e?...)

- Nyár végén mi lesz? Suliba, ki fog járni?

2019. aug. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Vonattal vagy busszal

Igen, biztos 16 éves

Nem olyan hogy kirakna

Anyám nem ismeri a szüleit és én sem

2019. aug. 6. 17:01
 13/15 anonim ***** válasza:

Ilyen körülmények között amiket leírtál nem megoldható.

Kellő szülői támogatással (anyagi háttérrel) megoldható lenne.

2019. aug. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 16kh09 válasza:
41%
Egy 16 éves lány had döntse el hogy kivel szeretne lenni.. Az én barátom is kb 150 kmre lakik mégis megoldjuk a találkozást. Busszal vagy vonattal. Bár neki már van jogsija. Egyáltalán nem sok az úti költség sem a busz sem a vonat. Azt gondolom 3000 Ft bőven elég az útra. Tehát anyudat nem értem, na mindegy
2019. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Minimedve válasza:
13:09 Legyél már kicsit optimistabb a szerelem nem allitja meg oket meg temar csak tudhatod hisz nem ismered oket, tudom most en vagyok a fsz hogy ezt ide irtam de megis mi a feneert ne mukodhetne plusz nem olyan sok penz oda vonattal sztem de kitujda hetvegente meg tudjak oldani . Ez csak az EN velemenyem es nem kerem hogy kritzaljal koszipuszi.
2019. aug. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!