Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit írjak egy fiúnak, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit írjak egy fiúnak, hogy felkeltsem az érdeklődését?

Figyelt kérdés
Beszélünk pár hete. Mondjuk fiúk mi az ami felkeltené az érdeklődéseteket? Mi az lányok ami működött? Valami nem sablon dolog.!?

2019. aug. 6. 22:04
 1/6 anonim ***** válasza:
73%

Találj valami közös pontot bennetek.(baráti kör, zene, film, akármi)


Aztán kérdezd meg valamiről hogy ő tudja-e hogy ez és ez hogy volt (pl. x és y min vesztek össze?)


Persze ez csak akkor működik ha már valamennyire barátok vagytok.

2019. aug. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
60%

Küldj magadról meztelen kepeket 😏😏😏

Az mást is felkelt , nem csak az erdeklodesem😏😏

2019. aug. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%
Kerj tole segitseget valamiben pl nekem a baratom nagyon ert az infohoz es kikor meg nem jottunk ossze kertem tole segitseget ezugyben es utana tok hosszan elbeszelgettunk meg segitett
2019. aug. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
63%

Először köszönj,kérdezd meg hogy hogy van.

Ezután valami közös dologról kezdj el beszélgetni.

Fontos,hogy ne nyomulj! Szóval,ha a srác "igen,nem,nem tudom" válaszokat ad,vagy nem válaszol,akkor hagyd.

2019. aug. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 yudiol328 ***** válasza:
73%
Nehogy csak igennem válaszokat adj neki. Azt fogja hinni hogy nem érdekled.a tanácsom az hogy tényleg valami közös pontot ragadj meg, ha aznap csinált valamit arról is kérdezd, vagy találjatok ki valami közös programot. és a legfontosabb hogy időnként írhatsz egy két szexuálisabb poént. Ne túl sokat mert ribinek fog tartani és ne túl keveset, mert akkor azt hiheti hogy csak barátkozni akarsz. Remélem segítettem:D
2019. aug. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne írj rá, de ha mégis biztosan ne úgy, hogy ,,Szia! Mizu? / Hogy vagy? / Mit csinálsz?” Biztos lehetsz benne, ha okos fiúról beszélünk, akkor kapod a ,,Jól / Semmit” választ. Ha butácska akkor leír egy regényt, de akkor menekülj! Senki sem szereti a cetliket. A tanácsom, hogy várj. Hülyén hangzik, de legyél vele egy kicsit lekezelő. Minden pasinak az kell, akit nem kaphat meg. Tehát, ha kicsit csípkelődsz vagy néha beszólsz, ha fényezi magát, akkor biztos lehetsz benne, hogy felkapja rád a fejét. Lehet ezek így nagyképűnek tűnnek, de hidd el beválnak. Mindig ezt csináltam és életemben nem volt problémám a viszonzatlan szerelemmel! Sok sikert csajszi!
2019. aug. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!