Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy felkeltsem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy felkeltsem az érdeklődését annyira, hogy ő kezdeményezzen vagy valami?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki nagyon tetszik nekem és pár embertől hallottam, hogy én is bejövök neki. De ő olyan visszahúzódó és mégis kicsit durvább típus, szóval nem is kezdeményez. Tegnap megtettem az első lépést és megpróbáltam beszélgetni vele (neten, mert csak arra van jelenleg lehetőségem), de elég bunkó volt. Fogalmam nincs, hogy most mit csináljak.

2017. máj. 7. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha bunkó,akkor inkább ne érdeklődj iránta.Azok,akik azt mondták neked,hogy te is bejössz neki,honnan hallották?Esetleg a srác mondta nekik?Mert ha nem,és csak pletykákból hallották,akkor valószínűleg semmi sem igaz belőle.
2017. máj. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Főleg a visszahúzódó/introvertáltak szoktak olyan dolgokat mondani ami neked bunkónak hathat, de ők pedig kedvesnek találják. Viszont ha nem ilyesmiről van szó, akkor pedig hagyd a francba, mert nem érdemes így tovább foglalkozni. Hallgass a jó öreg, de igaz mondásra: "Keress mást!".
2017. máj. 7. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A srác családjától hallottam :D

Hát én félig meddig szarkasztikus, nem törődöm stílusnak ítéltem.

2017. máj. 7. 13:05
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha tényleg érdekelnéd eléggé, akkor kezdeményezne. Ha meg bunkó volt akkor valószínűleg nem jössz be neki.
2017. máj. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ha bunkó veled, akkor keress mást. Te észreveszel rajta valamilyen jeleket vagy csak abból gondolod, hogy mások mondják?
2017. máj. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha nem törődöm,akkor később mitől lesz "törődöm"?

A visszahúzódó és a nem törődöm jellem nem ugyan az. Nem jár együtt a kettő.

Az,hogy tetszel neki, nem jelenti,hogy akar is valamit.

Keress mást! Aki hajlandó kezdeményezni és aki első beszélgetés alkalmával is normális.

2017. máj. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!