Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti mennyi időt várnáto...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mennyi időt várnátok egy fiúra hogy kezdeményezzen?

Figyelt kérdés

Ha kölcsönösen bejövünk egymásnak, de még találkozót nem beszéltünk meg, beszari voltam. Tetszem neki szerintem, de nem tudom hogy meddig várna rám. Mi van ha közben próbálkozott nála egy bátrabb fiú? :/

Pár nap múlva fogok vele újból találkozni, és most meg akarok vele beszélni találkozást.

Még sosem volt barátnőm.

Nagyon tetszik, nagyon szeretném hogy a barátnőm legyen.

Amúgy beszélgettünk egy kicsit múltkor. És nagyon sokszor egymás szemébe néztünk :)))


2019. aug. 7. 20:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha a nem veszem észre hogy bejövök a srácnak nem is remélek (ha más próbálkozik szarnám le az 1. srácot de csak ha ugyanannyira jön be mint a másik ha nem jön be akkor az elsőre tudok várni max 1 hónapot MAX )

Szóval minél elöbb lépsz annál jobb.

2019. aug. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Csicuki ***** válasza:
A helyedben én megmondanám neki minél hamarabb. Ő lehet türelmetlen és nem szeret sokat várni....
2019. aug. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
59%
Semennyit. Ne hagyd, hogy várnia kelljen arra, hogy egyáltalán kezdeményezz. Küljd jeleket már most. Bármilyen aprók legyenek. Lassan is lehet ezt csinálni, de ne hagyd, hogy várjon.
2019. aug. 8. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!