Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Honnan tudhatom hogy bejövök...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom hogy bejövök neki? Többi lent, több kérdésem is van mindkét nem számára

Figyelt kérdés

1. Honnam tudom ha bejövök egy lánynak? Beszélek vele facen, vissza is kérdezget,de nem tudom leszűrni hogy csak barátként tekint rám vagy többet akar. Nem beszéltünk még sokat max 1 hét

2.lányok: ha van egy visszahúzódóbb srác, úgy értem kezdeményezés terén akkor kezdeményeznétek?

3.lányok: milyen jeleket adtok egy fiúnak mikor bejön valaki nektek?

4.az valamire utalhat ha a lány mellém ült a héten akivel beszélgetek?úgy hogy kb majdnem rámült és majdnem rámdőlt 😅😅

5.csak én vagyok ilyen szerencsétlen csajozás terén hogy nem merek kedeményezni? Neten merek de élőben izgulnék. A visszautasítástól nem félnék csak hogy mit mondjak azt nem tudom sose. Nem is szeretek odamenni téma nélkül senkihez

6.személy szerint ha a lány akar valamit akkor úgyis fog ő is kezdeményezni. Vagyis egyenjogúság... ki hogy van vele lány vagy fiú kezdeményezzen? Miért az egyik miért a másik? Énszerintem aki akar valamit a másiktól az kezdeményezzen nem?

Köszi mindenkinek aki normálisan válaszol eme kérdéssorozatomra 18/f



2018. dec. 19. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak az 5. kérdésre tudok választ adni, nem vagy ezzel egyedül. Én se tudom mit mondjak, ezért nem is volt még jó kapcsolatom. Engem se foglalkoztat túlzottan a visszautasítás, bár a csúnya és megalázó visszautasítástól tartok. Van egy osztálytársam aki nagyon tetszik, de vele se tudok kezdeményezni, nem is nagyon beszéltünk még.
2018. dec. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Olyan visszautadítást én se szeretnék

Osztálytarssal szerintem még egyszerűbb nem?

2018. dec. 19. 22:47
 3/9 anonim ***** válasza:

1. Így ezt nehéz megmondani. Ez jelenthet bármit. Szerintem próbálj meg flörtölni vele , és ha jól reagál akkor valoszínűleg bejössz neki.


2. Szerintem a lehtöbb lány inkább a fiútól várja el hogy legalabb valami érdeklődést mutasson, vagy kezdeményezzen. De ez egyébként személyfüggő. Én pl egyes helyzetekben simán kezdeményeznék.


3. Én általában megpróbálok flörtölni. Fennttartani a beszélgetést. Élőben minnél többet odamenni hozzá, testi érintés( nem feltűnően csak véletlenszerűen),közelébe lenni, szemkontaktus, mosolygás, megpróbálok szépen kinézni . De ezek szerintem a legtöbb lánynál így vannak. Ezek a főbb jelei lehetnek.


4. Igen (bár nem minden esetben)


5.Hát ebben csak tanácsot tudok adni, mégpedig annyit, hogy szerintem a magabiztosság a legfontosabb, és hihetetlen sokat számít. Szedd össze magad és menj oda élőben is . Csak lazán. Dobj fel bármit ami eszedbe jut, vagy kérdezd meg hogy miújság hogy telik a napja. Hidd el ha te is tetszel neki nagyon örülni fog, higy odamentél.


6. Szerintem nem várhatod a lánytól hogy kezdeményezzen. Ha neked tetszik írj rá te, menj oda hozzá. Nem olyan nagy dolog. A lányok is simán kezdeményezhetnek természetesen, de nem kell ebből olyan nagy ügyet csinálni. Ne stresszeld túl.


Remélem tudtam segíteni :)) 17/L

2018. dec. 19. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Utolsó: köszi válaszaid :), de gondolom ha egy lánynak bejön egy fiú akkor ugyanúgy szoktatok kezdeményezni?
2018. dec. 20. 18:57
 5/9 anonim ***** válasza:
Előző voltam. És ne vedd ezt ilyen biztosra. Lehet hogy titokban szerelmes beléd mégsem lép semmit. Apró jeleket adhat de nem biztos hogy valóban kezdeményezni fog. Vannak persze akik igen de a többség szerintem nem
2018. dec. 20. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem tudom én se hogy bejövök-e neki. Mikor megkérdeztem a napját, ő normisan valaszol sőt még vissza is kérdez az én napom milyen volt.

Volt már olyan barátom akinél a lánykezdeményezett... szó szerint odament hozzá a lány beszélgetni, mondjuk haverom nem vette a lapot és a csaj megunta...

Jelekez tudom hogy adtok számunkra, de azt nem tudom mit figyeljek egy lánynal ha bejövök neki? Milyen jeleket adtok számunkra?

Vagy van olyan hogy egy lány odamegy a fiúhoz beszélgetnk vagy bármi? Igaz kisebb szerintem az esélye mimt hogy a fiú megy oda, de ez a gond velem csak hogy nem merek odamenni, nem is a visszautasítástól, hanem alapból csak úgy bennem van a 300as pulzus aztán nem tudok beszélgetni vele mert nincs témám, rögtönzes se az erősségem

2018. dec. 20. 20:12
 7/9 anonim ***** válasza:

Az a baj erre nehez konkret valaszt adni mivel mindenkinel mas.

Termeszetesen van olyan hogy a lany kezdemenyez , de nem biztos hogy pont ilyen lanyt fogsz ki.

A jeleket nem kell ennyire keresni ilyesmi, probalj meg te mondani neki olyat ami kivsit jobban kimutatja higy bejon es ha jol reagal az mar egy jo pont. Nincs ehez szabalyzat nagy tanito konyv. Egyszeruen ccak ertelmezd a hekyzetet es alakitsd ugy hogy jo legyen. Ha nem mersz oda menni szeirntem szedd ossze magad mely levego es magabiztossag!! Probald lazara venni , mintha nem lenne nagy szam hogy idamesz, csak siman elkezdessz vele beszelgetni. Hozd te a lanyt zvaarba a magabiztossaoddal. Hidd el nem olyan nehez

2018. dec. 30. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

1. Élőbe ha találkoztok, akkor néz, de ha ránézel elkapja a tekintetét.


2. Most nekem is egy olyan fiú tetszik, aki egyáltalán nem kezdeményez, és gondolkozok rajta, hogy nekem kellene lépnem valamit. De szerintem ez a lány személyiségétől függ.


3. Én pl sűrűn szoktam felé nézni, ha a suliban látom, de ha rám néz, elnézek onnan. Vagy mindenféle mondvacsinált indokkal ráírok messengeren, csak hogy beszéljünk. Ha kitesz valamit napjába, reagálok rá.


4. Attól függ, hogy mennyire közvetlen alapjából.


5. Szerintem élőben is ugyanolyan, mint írásban, csak élőben még a testbeszéde isis árulkodó lehet. Beszélni meg ugyanarról tudsz, mint amivel ráírnál.


6. Sok lány nem fog kezdeményezni, lehet akármennyire szerelmes, mert benne van, hogy a fiúnak kell kezdeményezni, vagy csak fél. Szerintem ne a lány tegye meg az első lépést, max utalgasson, hogy bejön neki a srác; de mondjuk, ha a fiúnak nem esik le, akkor a lány kezdeményezzen valamit.


Remélem tudtam segíteni! :) 16/l

2019. jan. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szia ! Szerintem első lépésben beszéljetek meg egy talit , nem feltétlen randi , csak egy ilyen eggyüttöltés.. És ha észreveszed hogy jól érzi magát , akkor az árulkodó jel lehet :) És nagyon - nagyon fontos hogy élőbe kérdezdd meg őt hogy lesz - e a barátnőd..! Légy felkészült.. ne íjedj meg ! Első alkalomkor nálunk is én is leblokkoltam , aztán ő is , de én letérdepeltem és egy ajándékkal a kezemben , megkérdeztem hogy lesz- e a barátnőm ! 🙂 Mai napig eggyüttvagyunk ❤ Nagyon fontos hogy élőbe kérdezz rá , még ha félsz is , énis féltem 😉 De vettem egy nagy levegőt és belekezdtem 🔥
2019. jan. 21. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!