Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire jó ötlet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jó ötlet?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel jövőhéten lesz a 4. találkánk, és én nagyon bele vagyok gabalyodva, és tudom, hogy ő is érez irántam, csak azt nem, hogy mennyire. Még nem volt köztünk semmi komolyabb, és szeretném végre megcsókolni. (nem nagyon volt rá lehetőségem eddig) Arra gondoltam, hogy amikor sétálunk, akkor lelassítok mellette, megfogom a kezét és óvatosan magamhoz húzom, és megcsókolom, ha engedi. Nem tudom hogyan fogadná, nem akarom elszúrni, de nagyon szeretem. Mit gondoltok?

2019. aug. 11. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az szerintem úgy lenne jó ötlet hogy haza kíséred és amikor elbúcsúztok akkor megcsókolod
2019. aug. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy az 1. írta!
2019. aug. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Az a probléma ezzel, hogy most ő fog ide jönni, ahol én lakom, így nem tudom a házuk elé kísérni.
2019. aug. 11. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor búcsúzáskor :)

De ha ő megy hozzátok, nem tudod haza kísérni?

2019. aug. 11. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a busz/vonat megállóig kikiséred és ott?!Hajrá szurkolok,majd írd meg h h ment!;D
2019. aug. 12. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!