Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Exünkkel nem jó ötlet újrakezd...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Exünkkel nem jó ötlet újrakezdeni?

Figyelt kérdés

Szakítottam a barátommal,ennek már vagy másfél éve.Mostanaban rajta gondolkozom és hianyzik nekem.Semmi bajunk nem volt a kapcsolatunkban.Minden szép volt ,de én magam miatt szakítottam és rontottam el mindent koztunk...

Nagyon hiányzik és sajnálom az egészet.

Ha esetleg még szeretne engem szetintetekz érdemes újrakezdeni/folytatni ahol abbahagytuk?

Vagy felesleges agyalnom ezen és túl kéne lépnem?


Érveket kérek!



2019. jún. 5. 22:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
én kb 6x kezdtem újra vele. mindig ő akarta. mindig is elb*szta. nem éri meg :D én meg tök jófej votlam vele mindig. de hát mindennek vége van egyszer. aminek vége van nem szabad háborgatni, annál rosszabb lesz
2019. jún. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
1x megprobalhatod, de nem eri meg szerintem.
2019. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
88%

Mi már harmadszorra kezdtük újra a barátommal, szóval én csak biztatni tudlak ebben a témában.

Nekem ő az első szerelmem, nem tudom te hogy vagy vele. Sosem tudtam magam túltenni rajta,amikor hosszabb-rövidebb időre szakítottunk. 2-3 éve így együtt is vagyunk már.


És hozzátenném, hogy mindig ő szakított, maga miatt. Ma már azt mondja, hogy mindegyiket megbánta, nem volt sose jogos egyik szakításunk se. Hogy ezt csak azért mondja mert együtt vagyunk, vagy így gondolja, azt nem tudom. :D viszont ugye én ugyanabban a helyzetben voltam, mint most a te volt barátod.


És a lényeg a lényeg, mindig mikor jött, hogy kezdjük újra, én belementem egyből. Sose tudtam elengedni, benne bíztam meg a legjobban, ő ismert a legjobban. És sosem tudtam magam más mellett elképzelni. És ijesztő, de ilyen nagy dolog a szerelem. Nélküle nagyon rossz volt minden, utáltam úgy lenni. Szóval ha a barátod is így érez, mint én, akkor én szerintem tutira van esélyed.


Milliószor mondták nekem, hogy döglött kutyát nem ásunk ki, de sose hallgattam másokra ebben a helyzetben. Ezek az én érzéseim. Szerintem ha két ember szereti egymást, azoknak együtt kell lenniük. Így a helyes.


Szépen, lassan kezdj el közeledni felé és meglátod mi lesz! Sok sikert kívánok!


Egy 17/L véleménye

2019. jún. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
86%
Jaj ez a sok negatív nem éri meg hülyeség.. komolyan már... két ember bármilyen okból szétmehet, de az nem azt jelenti hogy nem jöhetnek újra össze, mert mind a kettőben megfogalmazódott az a gondolat hogy vele szeretne lenni és leélni az életét.
2019. jún. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
34%

Előbb-utóbb ugyanazok a problémák jönnek fel, vagy simán újak keletkeznek, amiket mivel már egyszer vagy többször nem sikerült megoldani és vége lett miattuk a kapcsolatnak, kevesebb energiát is ölnek a felek a megoldásába, ha egyáltalán valamennyit, nem pedig csak ismét elengedik. Drámaian csökken a motiváció a helyrehozásra, hisz egyszer már megvolt a külön élet és tudod hogy nem haltál bele.


A másik fő ok hogy a kapcsolat mindkettőtöket más emberré tesz (ez általában jó dolog, mert tanultatok a hibákból), viszont egyrészt emiatt nem működik már köztetek, mert nem azok vagytok akik anno együtt voltak, másrészt nem tudjátok rendesen feldolgozni a történteket és 1, normálisan lezárni; 2, normálisan tanulni belőle. Tehát mások is vagytok és egyszerre vissza is rántjátok egymást egy rossz állapotba és abból lesz az egy helyben toporgás.


A bizalom elveszett és már nem úgy álltok a másikhoz, ezt nem kell magyarázni szerintem. Nem nagyon lehet ezt már visszahozni ami kihat mindenre, a viselkedéstől kezdve a szexen át a másikkal való érintkezésig.


Mihez hasonlítsam ezt neked. Hülyén hangzik, de mikor frissen elkészítesz egy kaját, minden ízt tökéletesen érzel, minden tökéletesen passzol, jól összefőtt, harmóniában van. Bevágod a kaját egy hétre a hűtőbe, majd előveszed és felmelegíted a mikróban, ezek az ízek már nem igazán azt adják vissza mint először. Fanyalogva megesszük, mert éhesek vagyunk, de nem jó érzéssel tesszük.


Tovább kell lépni, másfél év az rengeteg idő. Le kell zárnod és arra fókuszálni hogy hogyan fejlődj, hogy éld az életed, majd ha azzal elégedett leszel, akkor egy új kapcsolat, új határokkal és körülményekkel isteljesen más érzetet ad, kiegészít.

2019. jún. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Próbálom lezárni.

De egyébként leírtam hogy egyikőjük hibája sem volt a szakítás,vagyis miattam lett ez és én tettem meg ,viszont az egymással lévő kapcsolatunkban semmi hiba nem volt teljesen megértettük egymást és jól összekeverjük elvoltunk...

Bennem van ez a kis érzés és olyan n ha mintha úgy viselkednek hogy senkivel nem ismerkedem meg "kavarok" mert hűséges vagyok de már nem is vagyunk valójában együtt szóval nem értem magam.

2019. jún. 5. 23:08
 7/13 A kérdező kommentje:
-osszekeverjuk(nem tudok hogyan keveredett oda)
2019. jún. 5. 23:08
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha nem volt igazából probléma, szerintem érdemes lehet újrakezdeni. Akkor valószínűleg még nem voltál elég érett egy normális kapcsolatra, most meg már talán igen. Próbáld meg, veszíteni nem veszíthetsz
2019. jún. 6. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is érdemes újrakezdeni ha nem csak unalmadban/magányodban jutott eszedbe hogy ott van ő és vele egyszerűbb lenne újrakezdeni mint megismerni valaki újat.
2019. jún. 6. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Írtad hogy te szakítottál.Ha minden szép volt akkor miért?Valószínűleg jól összetörted a fiú szívét.Nem gondolom,hogy újra kezdené veled,mivel te kidobtad.De ha te így gondolod...

Ha szereted akkor egy próbát megér. Hiszen nem volt semmi rossz a kapcsolatotokban,csak te szakítottál valamiért.

Nyugodtan agyalhatsz rajta,de ezt szerintem neked kéne eldönteni és nem a válaszolóknak. Ahogy a szíved helyesli,ahogy jobban érzed magad.

Amúgy pedig érdemes újra kezdeni a kapcsolatotokat-persze csak ha a fiú szeretné- mert jó volt minden,nincs okod otthagyni azt a fiút.

2019. jún. 9. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!