Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy lányon lehet látni előre,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lányon lehet látni előre, hogy bejössz-e neki mielőtt beszéltetek?

Figyelt kérdés
A sztori:van egy csaj a munkahelyemen(diákmunka).Egy fürdőben dolgozunk,mindketten medenceőrök vagyunk.Bejön meg minden,igaz,hogy 3 évvel idősebb nálam,de ez részletkérdés. Kb. annyit beszélgettem vele eddig,hogy:'Hello,szia,jöttem váltani,oké,köszi'.Szóval mondhatni semmit,de folyóson gyakran látom elsétálni,mindig köszönünk egymásnak.Viszont sosem mosolyog,meg semmi.Ma jött velem szembe,előttem meg a barátnője,ő is szembe volt vele.Amikor barátnőjének köszönt mosolygott amikor nekem akkor meg halott tekintet.Szerintetek ez jelent valamit?Vannak előre látható jelek?Vagy azért próbáljam meg,hátha.Szerintetek?18/F

2019. aug. 14. 20:55
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Testverem, most kapsz tolem az elethez egy utbaigazitast, ha megfogadod bazi nagyot lendit elore es ingyen adom neked, most jol figyelj. Ha akarsz valamit, akkor probald meg. Ha nem, akkor lepj tul es lepj tovabb. De sose kerdezz ilyet, hogy: szerinteted probaljam meg?
2019. aug. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jó,tudom.Rosszul fogalmaztam amikor azt írtam Megpróbáljam-e? így is úgy is megfogom próbálni,nem ez a főkérdés.Nem is kell konkrétan erre az esetre gondolni,elég csak úgy általánosságában,hogy lehet látni előre, hogy bejössz-e neki mielőtt beszéltetek.
2019. aug. 14. 21:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet tudni, de ne is akard tudni. Menj oda, derits ki bejossz-e neki vagy sem. Hisz erre vagy kivancsi. Ha ilyeneken agyalsz nem lesz belole semmi. A pillanat elj, ne halogass.
2019. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!