Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk, ti mennyire tartjátok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mennyire tartjátok gáznak, ha egy lány, akivel még nem beszéltetek, egy haverotokon keresztül próbál megtudni rólatok dolgokat, köztük azt is, hogy bejön-e nektek?

Figyelt kérdés
Tehát nem egyenesen veletek beszél, hanem először egy haverotokkal, aki ismer titeket annyira, hogy elmondja a lánynak hogy van-e esélye nálatok, stb.

2016. nov. 16. 18:02
 1/5 Stark2000 ***** válasza:

Ha tetszik a lány mindenképp örülnék neki. - szerintem aranyos. :3 Gáznak nem találom, néha én is így gyűjtök infót barátnőktől - feltéve, hogy a barátnőjük normális személyiséggel bír. Szerintem ennek a legtöbb srác örülne / jól fogadná, de csak magamból indulok ki.


16F

2016. nov. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bár én senkibe nem bízok meg 13F
2016. nov. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Elozo vagyok ugy gondolom cukii
2016. nov. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Örülök neki, várom még a válaszokat! :)

Mert most ezt látom a legjobb ötletnek.

Mert hónapok óta tetszik egy fiú, de még egy szót sem beszéltünk, se őt, se a haverjait nem ismerem, de ma délutáni szakkörön egyik haverja is ott volt, és tök random dolgokról elkezdtünk beszélni (tehát nem a fiúról!) és most az a tervem, hogy ha még fogunk beszélgetni, akkor felhozom neki ezt a témát! :D

Mindez persze úgy történt, hogy a kiszemelt fiú nem tud arról, hogy mi beszélgettünk mert ő nem volt ott.

2016. nov. 16. 18:19
 5/5 anonim válasza:
Amit irtál az jó ötlet de ne legyél túl rámenős ha nagyon nem akar mondani semmit
2016. nov. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!